Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Misyon ve Vizyon

 

 

Misyonumuz


Resim Bölümü, sanat alanının gerektirdiği farklı disiplinlerden yararlanarak bilim üreten ve uygulayan, çağdaş, dinamik, etik ilkelere duyarlı, topluma fayda sağlamak için çalışan, ulusal ve uluslararası sanat bienalleri, festivaller, vb. etkinliklerde Türk sanatına katkı sağlayacak, tarihi ve kültürel kimlik değerleri ile mesleğini yapacak, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiş bir bölümdür.

Ayrıca alan itibari ile dünyayla akredite olmuş bir eğitim programı ile disiplinler arası, çok yönlü istihdam ve üretime katkı sağlayan bütüncül bir eğitim hedefi de bölümün misyonunu oluşturmaktadır.
 Vizyonumuz


Bölümümüz, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, teorik ve pratik anlamda mesleki anlamda donanımlı, etik ilkelere sahip, kendi tarihi ve kültürel kimlik değerlerine bağlı, farklı kültürleri araştıran, günümüz sanat eğitim sistemlerini takip eden, ulusal ve uluslararası sanatsal etkinliklere yenilikçi ve özgün çalışmaları ile katkı sağlayan bir bölüm olmayı vizyon

Ayrıca alan itibari ile dünyayla akredite olmuş bir eğitim programı ile disiplinler arası, çok yönlü istihdam ve üretime katkı sağlayan bütüncül bir eğitim hedefi de bölümün vizyonunu oluşturmaktadır.


22 Eylül 2023