Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Ders Programı
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ 1. SINIF DERS PROGRAMI

 Gün Saat   08:15 09:00 09:15 10:00 10:15 11:00 11:15 12:00 13:15 14:00 14:15 15:00 15:15 16:00   16:15 17:00
 
Pazartesi

 

 

Dijital Okuryazarlık

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR

248 

   
 
Salı          

 Türk Dili I

Öğr. Gör. Esra TUT
Uzaktan Eğitim

 

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 1

Dr. Öğr. Üyesi Çağlar TAN

Uzaktan Eğitim

     
 
Çarşamba

 
 

 Gıda İşleme İlkeleri

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

248

 

 

Beslenme İlkeleri

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

248

 
 
Perşembe  

İngilizce 1

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

248 

     

Temel bilgi Teknolojileri 1

Doç. Dr. Tugay AYAŞAN

248

 
Cuma    

Genel Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

248

 Genel Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

 248

 

Matematik I

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

248

    Gıda Teknolojisi Bölümü 1., 2.  3. ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...

Güncelleme  15.09.2022 13:46:32


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ 2. SINIF DERS PROGRAMI

 Gün Saat  

08:15 09:00

09:15 10:00 10:15 11:00 11:15 12:00 13:15 14:00 14:15 15:00 15:15 16:00 16:15 17:00
 
Pazartesi

 

Gıda Pazarlama Teknikleri

Doç. Dr. Nermin BAHŞİ

D-19

 

Laboratuvar Teknikleri 1

Prof. Dr. Ömer SAYLAR

D-19

 

Laboratuvar Teknikleri 1- Uygulama

Prof. Dr. Ömer SAYLAR

Laboratuvar

 
Salı  

Duyusal Analiz

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

D-19

 

 

 

Gıda Biyolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

D-19

   
 
Çarşamba

Genel Mikrobiyoloji 1

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

D-19

 

Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetimi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

D-19

 

 

     
 
Perşembe  

Gönüllülük Çalışmaları

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR

D-19

Mesleki İngilizce 1

Doç. Dr.  Pembe EVCİ ÇÜRÜK

D-19 

 

Mesleki İngilizce 1

Doç. Dr.  Pembe EVCİ ÇÜRÜK

D-19

       
 
Cuma

Organik Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

D-19

 

Genel Mikrobiyoloji 1 Uyg.

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Laboratuvar 

   

 

       
    Gıda Teknolojisi Bölümü 1., 2.  3. ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
 ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...

Güncelleme 22.06.2022 23:10:55


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ 3. SINIF DERS PROGRAMI

 Gün Saat     08:15 09:00 09:15 10:00 10:15 11:00 11:15 12:00 13:15 14:00 14:15 15:00 15:15 16:00 16:15 17:00
 
Pazartesi  

Gıda Mikrobiyolojisi 1

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

D-18

 

Gıda Mikrobiyolojisi 1 - Uygulama

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Laboratuvar 

 

 

           
 
Salı    

 

 
 

Tahıl İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

248

 

 Gıda Analizleri 1

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR

 

 Gıda Analizleri 1- Uyg.

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR 

 
Çarşamba        

Gıda İşletmelerinde Kurulum ve Organizasyon

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

D-19

 

Gıdalarda Kullanılan Doğal ve Yapay Renk Maddeleri 

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

D-19

 
Perşembe      

 

 

 Ekonomi

Doç. Dr. Nermin BAHŞİ

D-17

 

Meyve ve Sebze İşleme Teknikleri

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

 
 
Cuma  

Tahıl İşleme Teknolojisi- Uyg.
Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Laboratuvar 

   

Meyve ve Sebze İşleme Teknikleri- Uyg.

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Laboratuvar

      Gıda Teknolojisi Bölümü 1., 2.  3. ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
 ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI... 


Güncelleme 22.06.2022 23:11:18


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ 4. SINIF DERS PROGRAMI

 Gün Saat   08:15 09:00 09:15 10:00 10:15 11:00 11:15 12:00 13:15 14:00 14:15 15:00 15:15 16:00 16:15 17:00
 
Pazartesi

Gıda Analizleri 2

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR

D-18

 

Gıda Analizleri 2- UYg.

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR

Laboratuvar 

 

Et ve Ürünleri İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

D-18

 
 
Salı        

 

 

Gıda Ambalajlama İlkeleri

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

248

           

  

 
Çarşamba

Süt ve Ürünleri İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

D-18

 

Süt ve Ürünleri İşleme Teknolojisi-Uyg

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Laboratuvar

 

Süt ve Ürünleri İşleme Teknolojisi-Uyg

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Laboratuvar

     

Et ve Ürünleri İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Laboratuvar 


 
Perşembe      

Dondurulmuş Ürünler

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

D-18

       

Alkollü İçecekler Teknolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

D-18

 
Cuma

Mezuniyet Tezi 1

Bölüm Öğretim Üyeleri

   

  

   
    Gıda Teknolojisi Bölümü 1., 2.  3. ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
 ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


22 Eylül 2023