MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ
LİSANS FİNAL SINAV PROGRAMI |
22.01.2024 |
MMB433 Malzemelerin Mekanik Davranışı |
10:15 |
EI 104 |
Dr.Öğr.Üyesi Demet ZALAOĞLU |
Pazartesi |
TDL101 Türk Dili I |
13:15 |
EA 103-EB 203- EB 204- EB 304 |
Öğr.Gör. Funda YILDIRIM |
|
MMB479 Mühendislik Etiği |
15:15 |
EI 104 |
Dr.Öğr.Üyesi Betül TEYMUR |
23.01.2024 |
MMB115 Kimya |
10:15 |
EI 105 |
Prof. Dr. Ali İhsan ÖZTÜRK |
Salı |
MMB205 Termodinamik I |
13:15 |
EI 104 |
Prof.Dr. Önder KAŞKA |
|
MMB481 Soğutma Teknolojisi |
15:15 |
EHB 09 |
Doç.Dr. Şaban ÜNAL |
24.01.2024 |
MMB109 Makine Mühendisliğine Giriş |
10:15 |
EI 105 |
Dr.Öğr.Üyesi Didem OVALI DÖNDAŞ |
Çarşamba |
MMB203 Dinamik |
13:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Mehmet Seha TATLIER |
|
MMB309 Makine Teorisi |
15:15 |
EI 104 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
25.01.2024 |
MMB301 Akışkanlar Mekaniği I |
10:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Şaban ÜNAL |
Perşembe |
MMB201 Mühendislik Matematiği I |
13:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Mehmet Seha TATLIER |
|
MMB209 Bilgisayar Destekli Tasarım |
15:15 |
EHB 09 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
26.01.2024 |
ATA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I |
10:00 |
EA 103- EB 204- EB 302- EB 303- EB 304 |
Doç.Dr. Ebru GÜHER |
Cuma |
YDL101 Yabancı Dil I |
11:00 |
EA 103- EB 204-EB 304 |
Öğr.Gör. Mehmet DURMAZ |
|
MMB419 Güneş Enerjisi Sistemleri |
13:30 |
EI 104 |
Dr.Öğr.Üyesi Betül TEYMUR |
29.01.2024 |
MMB443 Bilgisayar Destekli Mühendislik Mekaniği |
10:15 |
EB 101 |
Dr.Öğr.Üyesi Volkan ARIKAN |
Pazartesi |
MMB111 Temel Bilgi Teknolojileri |
13:15 |
EB 101 |
Dr. Öğr.Üyesi Betül TEYMUR |
|
MMB305 İmalat Yöntemleri I |
15:15 |
EI 104 |
Dr. Öğr.Üyesi Demet ZALAOĞLU |
30.01.2024 |
MMB307 Isı Transferi I |
10:15 |
EI 104 |
Doç.Dr. Ertuğrul CİHAN |
Salı |
MMB471 Isıl Sistemi Tasarımı I |
13:15 |
EI 104 |
Prof.Dr. Önder KAŞKA |
|
MMB473 Mekanik Sistem Tasarımı I |
13:15 |
EI 104 |
Dr. Öğr.Üyesi Volkan ARIKAN |
|
MMB251 Sayısal Yöntemler |
15:15 |
EI 105 |
Doç.Dr. Ertuğrul CİHAN |
31.01.2024 |
MMB207 Malzeme Bilimi |
10:15 |
EI 104 |
Dr.Öğr.Üyesi Didem OVALI DÖNDAŞ |
Çarşamba |
MMB441 Kalıp Tasarımı |
13:15 |
EI 104 |
Öğr.Gör.Dr. M. Ahmet PEKOK |
|
MMB107 Bilgisayar Destekli Çizim I |
15:15 |
EHB 09 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
1.02.2024 |
MMB113 Fizik I |
10:15 |
EI 105 |
Doç.Dr. Fatma Aysun UĞUR |
Perşembe |
MMB101 Matematik I |
13:15 |
EA 103 |
Dr. Öğr.Üyesi Aykut EMNİYET |
|
MMB303 Makine Elemanları I |
15:15 |
EI 104 |
Öğr.Gör.Dr. M. Ahmet PEKOK |
2.02.2024 |
DOY101 Dijital Okuryazarlık |
10:15 |
EI 105 |
Öğr.Gör.Dr. Ersin ÜNAL |
Cuma |
MMB439 Demir ve Çelik Üretimi |
13:30 |
EI 104 |
Arş.Gör.Dr. Selçuk YEŞİLTEPE |
|
MMB353 İş Sağlığı ve Güvenliği |
15:30 |
EI 105 |
Dr.Öğr.Üyesi Demet ZALAOĞLU |
NOT: Sınav programının güncellenme ihtimaline karşı, güncel program için lütfen bölümdeki duyuru panolarını ve bölümümüz internet sitesini takip ediniz. |
2023-2024 Güz Yarıyılı Lisans Final Sınavı Programı.pdf |