OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
KADİRLİ SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 1. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00
|
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi
|
|
|
|
|
|
BBY104 Temel Osmanlıca II
Doç. Dr. Burak KOCAOĞLU
D-146
|
|
Salı |
|
|
|
BBY110 Bilim Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Çağlar TAN
D-146 |
|
|
|
ATA102 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
Doç. Dr. Yunus EKİCİ
(Çevrim İçi) |
|
Çarşamba
|
|
|
|
|
|
BBY106 Bilgi Kaynakları II
Doç. Dr. Ramazan SONAT
D-16 |
|
BBY102 Arşivciliğe Giriş
Dr. Öğr. Üyesi Çağlar TAN
D-146 |
|
Perşembe |
|
TDL102 Türk Dili II
Öğr. Gör. Esra TUT
(Çevrim İçi) |
|
BBY106 Bilgi Kaynakları II
Doç. Dr. Ramazan SONAT
D-146 |
|
YDL102 Yabancı Dil II
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman KÖKSAL
(Çevrim İçi) |
|
|
|
Cuma
|
|
ENF102 Temel Bilgi Teknolojileri II
Öğr. Gör. Agâh Gökçen ARSLAN
(Çevrim İçi) |
|
|
|
|
Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... |
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI... |
Güncelleme 04.10.2022 13:35:42
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
KADİRLİ SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 2. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00 |
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi |
|
|
|
BBY210 Bilgi Fesefesi
Doç. Dr. Yunus EKİCİ
D-146
|
|
BBY212 Staj-I
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Hilmi ALADAĞ
Bölüm Toplantı Salonu
|
|
|
|
Salı |
|
BBY204 Bilginin Organizasyonu-II
Doç. Dr. Ramazan SONAT
D-14
|
|
BBY214 Araştırma Yöntemleri
Doç. Dr. Yunus EKİCİ
D-146
|
|
BBY222 Osmanlı Müesseseleri-II
Dr. Öğr. Üyesi Çağlar TAN
D-146
|
|
Çarşamba |
|
|
|
BBY202 Meslek Etiği
Doç. Dr. Yunus EKİCİ
D-146 |
|
BBY208 Modern Çağ ve Kütüphanecilik Felsefesi-II
Doç. Dr. Ramazan SONAT
D-16
|
|
|
|
Perşembe |
|
|
|
BBY220 Bilgi Danışmanlığı
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman KÖKSAL
D-16
|
|
BBY206 Osmanlıca Gramer-II
Doç. Dr. Burak KOCAOĞLU
D-16
|
|
|
|
Cuma |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... |
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI... |
Güncelleme 04.10.2023 13:36:02
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
KADİRLİ SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 3. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00 |
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi |
|
|
|
BBY310 Staj-II
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Hilmi ALADAĞ
Bölüm Toplantı Salonu |
|
|
|
BBY308 İstatistik-II
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KARAKOÇ
D-14 |
|
Salı |
|
BBY328 Osmanlı Paleografyası-II
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Hilmi ALADAĞ
Bölüm Toplantı Salonu
|
|
BBY326 Mesleki İngilizce-II
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman KÖKSAL
Bölüm Toplantı Salonu |
|
BBY306 Sınıflama Sistemleri ve Konu Başlıkları
Doç. Dr. Ramazan SONAT
Bölüm Toplantı Salonu |
|
|
|
Çarşamba |
|
|
|
BBY320 Bilgi Ekonomisi
Dr. Öğr. Üyesi Çağlar TAN
Bölüm Toplantı Salonu |
|
BBY302 Belge Yönetimi-II
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Hilmi ALADAĞ
Bölüm Toplantı Salonu |
|
|
|
Perşembe |
|
BBY304 Osmanlı Diplomatikası-II
Doç. Dr. Burak KOCAOĞLU
Bölüm Toplantı Salonu
|
|
BBY330 Demokrasi ve İnsan Hakları
Doç. Dr. Yunus EKİCİ
Bölüm Toplantı Salonu |
|
|
|
Cuma |
|
|
|
|
|
|
Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... |
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI... |
Güncelleme 04.10.2023 13:36:14
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
KADİRLİ SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
2023-2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 4. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00 |
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi |
|
|
|
BBY 420 Gönüllülük Çalışmaları
Doç. Dr. Burak KOCAOĞLU
D-14
|
|
BBY 410 Bilgi Merkezlerinde Mimari
Doç. Dr. Yunus EKİCİ
D-16
|
|
|
|
Salı |
|
BBY 406 Tıp ve Sağlık Bilimlerinde Bilgiye Erişim
Doç. Dr. Yunus EKİCİ
D-16 |
|
BBY 416 Halk Kütüphaneleri
Dr. Öğr. Üyesi Çağlar TAN
D-16 |
|
|
|
|
|
Çarşamba |
|
|
|
BBY 404 Sanat Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Hilmi ALADAĞ
D-14 |
|
BBY 414 İngilizce Arşivcilik Metinleri
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman KÖKSAL
D-14
|
|
BBY 426 Sayısallaştırma ve Kültürel Miras
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman KÖKSAL
D-14 |
|
Perşembe |
|
|
|
BBY 408 Müzecilik
Dr. Öğr. Üyesi Çağlar TAN
D-14 |
|
BBY 402 Dizinleme Teknikleri-II
Doç. Dr. Ramazan SONAT
D-146 |
|
Cuma |
|
BBY 412 Bitirme Tezi-II
Tez Danışmanı
D-14
|
|
|
|
|
Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... |
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BİLGİ ve BELGE YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI... |
Güncelleme 04.10.2023 13:36:25