Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Lisans Ders Programları

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
GASTRONOMİ ve MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ 

 1. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00           BES112
Meslek Etiği
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05
      ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim)
                     
09:15 10:00       BES102
Beslenme İlkeleri II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
   BES112
Meslek Etiği
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05 
  YDİ II İngilizce II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim)
  ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim) 
                     
10:15 11:00        BES102
Beslenme İlkeleri II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
   BES 110
Beslenme ve Genetik
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05
   YDİ II İngilizce II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim)
  ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim) 
                     
11:15 12:00   BES102
Beslenme İlkeleri II
Zeynep ULUKANLI
DZ-05
 
   BES102
Beslenme İlkeleri II Uygulama
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
   BES 110
Beslenme ve Genetik
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05
   YDİ II İngilizce II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim)
  ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim)
                     
13:15 14:00    BES106 Psikoloji
Canan B. ÇOLAK
DZ-05
   BES108
Toplum ve Sağlık
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05
   TDII Türk Dili II
Resul ÖZAVŞAR
(Uzaktan Eğitim)
  BES104
Organik Kimya
Sabri ULUKANL
DZ-05 
  AİİT II Atatürk
İlkeleri ve İnkılap Tarihi I I
A. Caner ÇATAL
(Uzaktan Eğitim)
                     
14:15 15:00    BES106 Psikoloji
Canan B. ÇOLAK
DZ-05
   BES108
Toplum ve Sağlık
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05 
   TDII Türk Dili II
Resul ÖZAVŞAR
(Uzaktan Eğitim)
   BES104
Organik Kimya
Sabri ULUKANL
DZ-05
  AİİT II Atatürk
İlkeleri ve İnkılap Tarihi I I
A. Caner ÇATAL
(Uzaktan Eğitim)
                     
15:15 16:00   BES102
Beslenme İlkeleri II
Zeynep ULUKANLI
DZ-05
   BES114 İş Sağlığı ve
İşçi Güvenliği
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05
         
                     
16:15 17:00   BES102
Beslenme İlkeleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI
DZ-05 
   BES114 İş Sağlığı ve
İşçi Güvenliği
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05
           
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

GASTRONOMİ ve MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ

 2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00    BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES208 Beslenme
Biyokimyası II
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
  BES212 Menü Planlama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
Amfi-01 
 
                     
09:15 10:00   BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
  BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES208 Beslenme
Biyokimyası II
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
   BES212 Menü Planlama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
Amfi-01
   
                     
10:15 11:00   BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES208 Beslenme
Biyokimyası II
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01 
   BES212 Menü Planlama Uygulama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
Amfi-01
   
                     
11:15 12:00    BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES218 Besin Duyarlılığı
ve Alerjide Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
 
                     
13:15 14:00    BES216 Mikro
Besin Ögeleri
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
  BES210
Besin Mikrobiyolojisi
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01 
   BES218 Besin Duyarlılığı
ve Alerjide Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
  BES222
Sağlık Terminolojisi
M. Refik BAHAR
Amfi-01
                     
14:15 15:00     BES216 Mikro
Besin Ögeleri
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
   BES210
Besin Mikrobiyolojisi
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
  BES202 Anatomi II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
  BES222
Sağlık Terminolojisi
M. Refik BAHAR
Amfi-01
                     
15:15 16:00        BES210
Besin Mikrobiyolojisi
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
   BES202 Anatomi II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II Uygulama
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
  BES210 Besin Mikrobiyolojisi Uygulama
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
                     
16:15 17:00        BES210
Besin Mikrobiyolojisi Uygulama
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
       BES204
Fizyoloji II Uygulama
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01
   
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...



OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

GASTRONOMİ ve MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ

3. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00    BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06
      BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu 
  BES304 Besin
Kontrolü ve Mevzuatı
Mehmet Refik BAHAR
DZ-06
  BES306 Toplu
Beslenme Sistemleri II
M. Refik BAHAR
DZ-06
                     
09:15 10:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
       BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu
   BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06
  BES306 Toplu
Beslenme Sistemleri II
M. Refik BAHAR
DZ-06 
                     
10:15 11:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
       BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES306 Toplu
Beslenme Sistemleri II
M. Refik BAHAR
DZ-06 
                     
11:15 12:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II Uygulama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
       BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES304 Besin Kontrolü ve Mevzuatı
M. Refik BAHAR
DZ-06
                     
13:15 14:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II Uygulama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
  BES320 Enteral ve
Parenteral Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES302 Toplumda Beslenme
Sorunları ve Epidemiyolojisi
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-06 
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II Uygulama
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
 
BES314
Kanser ve Beslenme
Deniz TAZEOĞLU
DZ-06
                     
14:15 15:00        BES320 Enteral ve
Parenteral Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06
  BES302 Toplumda Beslenme
Sorunları ve Epidemiyolojisi
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-06 
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II Uygulama
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES314
Kanser ve Beslenme
Deniz TAZEOĞLU
DZ-06
                     
15:15 16:00            BES324 Fitoterapi
Zeynep ULUKANLI
DZ-06
     
                     
16:15 17:00             BES324 Fitoterapi
Zeynep ULUKANLI
DZ-06
       
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 Güncelleme 28.02.2022 19:17:25


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

GASTRONOMİ ve MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ

4. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN   
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108
                     
09:15 10:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
Alpaslan DAYANGAÇ
DZ-05
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108 
                     
10:15 11:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
M. Refik BAHAR
DZ-05
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108 
                     
11:15 12:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05 
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108
                     
13:15 14:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
      BES406 Seminer II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLU DZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108

                     
14:15 15:00   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU 
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN  
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
      BES406 Seminer II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLU DZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108
                     
15:15 16:00   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ 
     
                     
16:15 17:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları I
Alpaslan DAYANGAÇ
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ 
       
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 Güncelleme 28.02.2022 19:17:40



OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

REKREASYON YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

1. SINIF DERS PROGRAMI 

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00             
   
                     
09:15 10:00  

 REK 110 Rekreasyona Giriş

Yasin KARACA

Derslik 246

 
     

 REK108 Turizm Coğrafyası

A. Özge ÇİĞDEMLİ

Derslik 246

   
                     
10:15 11:00  

 REK 110 Rekreasyona Giriş

Yasin KARACA

Derslik 246

 
  TD II Türk Dili  II
Esra TUT
Uzaktan Eğitim
  REK 112 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım
Yasin KARACA
Derslik 246
 

 REK108 Turizm Coğrafyası

A. Özge ÇİĞDEMLİ

Derslik 246

 

AİİT II Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Ramzan SONAT

Derslik 146

                     
11:15 12:00  

 REK 110 Rekreasyona Giriş

Yasin KARACA

Derslik 246

 
  TD II Türk Dili  II
Esra TUT
Uzaktan Eğitim
   REK 112 Sağlık Bilgisi ve İlkyardım
Yasin KARACA
Derslik 246
 

 REK108 Turizm Coğrafyası

A. Özge ÇİĞDEMLİ

Derslik 246

 

AİİT II Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Ramzan SONAT

Derslik 146

                     
13:15 14:00  

REK 104 Turizm Hukuku

A. Özge ÇİĞDEMLİ

Derslik 246

 

REK102 Yönetim ve Organizasyon

Selen U. ERDOĞAN

Derslik 246

     

 REK 106 Davranış Bilimleri ve İletişim

Selen U. ERDOĞAN

Derslik 246

 
 

                     
14:15 15:00    

REK 104  Turizm Hukuku

A. Özge ÇİĞDEMLİ

Derslik 246

 

REK102 Yönetim ve Organizasyon

Selen U. ERDOĞAN

Derslik 246

     

REK 106 Davranış Bilimleri ve İletişim

Selen U. ERDOĞAN

Derslik 246

 

YDİ II İngilizce II

Önder YAYLA

Derslik 143

                     
15:15 16:00               

REK 106 Davranış Bilimleri ve İletişim

Selen U. ERDOĞAN

Derslik 246

 

YDİ II İngilizce II

Önder YAYLA

Derslik 143


                     
16:15 17:00                  

YDİ II İngilizce II

Önder YAYLA

Derslik 143 

Rekreasyon Yönetimi Bölümü 1. ve 2. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… REKREASYON YÖNETİMİ  BÖLÜM BAŞKANLIĞI...
 

 

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

REKREASYON YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00           
     
                     
09:15 10:00      

REK204Çağdaş Yönetim Yaklaşımları
Selen U. ERDOĞAN

Derslik 247

           
                     
10:15 11:00  

REK206 Açık Alan Rekreasyonu
Özge ÇİĞDEMLİ

Derslik 247

 

REK204Çağdaş Yönetim Yaklaşımları
Selen U. ERDOĞAN

Derslik 247

     

REK208Turizm Pazarlaması

Selen U. ERDOĞAN

Derslik 247

   
                     
11:15 12:00  

REK206 Açık Alan Rekreasyonu
Özge ÇİĞDEMLİ

Derslik 247

   

REK204Çağdaş Yönetim Yaklaşımları
Selen U. ERDOĞAN

Derslik 247

     

REK208Turizm Pazarlaması

Selen U. ERDOĞAN

Derslik 247 

 
                     
13:15 14:00  

REK216 Voleybol

Yasin KARACA

Dış Alan

 

 REK202 Herkes İçin Rekreasyon
Yasin KARACA

Derslik 247

 

REK214 Bocce ve Floor Curling

Yasin KARACA

Dış Alan

 

REK 210 Rekreasyon ve Animasyon

Özge ÇİĞDEMLİ
Derslik 247

 

                     
14:15 15:00  

REK216 Voleybol

Yasin KARACA

Dış Alan

   

 REK202 Herkes İçin Rekreasyon
Yasin KARACA

Derslik 247

 

REK214 Bocce ve Floor Curling

Yasin KARACA

Dış Alan

 

REK 210 Rekreasyon ve Animasyon

Özge ÇİĞDEMLİ
Derslik 247

 
                     
15:15 16:00    

REK216 Voleybol

Yasin KARACA

Dış Alan

 

 REK202 Herkes İçin Rekreasyon
Yasin KARACA

Derslik 247

 

REK214 Bocce ve Floor Curling

Yasin KARACA

Dış Alan 

 

REK 210 Rekreasyon ve Animasyon

Özge ÇİĞDEMLİ
Derslik 247

 
                     
16:15 17:00                    
Rekreasyon Yönetimi Bölümü 1. ve 2. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… REKREASYON YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ

1. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00       
 
     

Genel Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

Derslik 248

                     
09:15 10:00   Beslenme İlkeleri   

Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 248

 

Matematik 1

Prof. Dr. Nihat ARIKAN

Derslik 248

 

İngilizce 1

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 248

 

Gıda İşleme İlkeleri 

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 248

 

Genel Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

Derslik 248

                     
10:15 11:00  

Beslenme İlkeleri   

Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 248

 

Matematik 1

Prof. Dr. Nihat ARIKAN

Derslik 248

 

İngilizce 1

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 248

 

Gıda İşleme İlkeleri 

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 248 

 

Genel Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

Derslik 248

                     
11:15 12:00  

Beslenme İlkeleri   

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 248

 

Matematik 1

Prof. Dr. Nihat ARIKAN

Derslik 248

 

İngilizce 1

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 248 

 

Gıda İşleme İlkeleri 

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 248 

 
                     
12:15 13:00  

 

               
                     
13:15 14:00  

Atatürk İlkeleri ve

İnkılap Tarihi 1

Dr. Öğr. Üyesi Ferdi AKBAŞ

Derslik 248

 

 Temel Bilgi Teknolojileri 1

Doç. Dr. Tugay AYAŞAN

Derslik 248

 

Türk Dili 1

Öğr. Gör. Esra TUT

Online

 

 Dijital Okuryazarlık

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR

 

                     
14:15 15:00  

Atatürk İlkeleri ve

İnkılap Tarihi 1

Dr. Öğr. Üyesi Ferdi AKBAŞ

Derslik 248

   

Temel Bilgi Teknolojileri 1

Doç. Dr. Tugay AYAŞAN

Derslik 248

 

Türk Dili 1

Öğr. Gör. Esra TUT

Online

    

 Dijital Okuryazarlık

Arş. Gör. Dr. Nuray İNAN ÇINKIR

 
                     
15:15 16:00        

Temel Bilgi Teknolojileri 1

Doç. Dr. Tugay AYAŞAN

Derslik 248

 
       
                     
16:15 17:00      

Temel Bilgi Teknolojileri 1

Doç. Dr. Tugay AYAŞAN

Derslik 248

           
Gıda Teknolojisi Bölümü 1. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ…

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI



Güncelleme 28.02.2022 19:18:15


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ

2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA
PERŞEMBE CUMA
                     
08:15 09:00   

Laboratuvar Teknikleri 1

Prof. Dr. Ömer SAYLAR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 

Gıda Pazarlama Teknikleri

Doç. Dr. Nermin BAHŞİ

 

Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetimi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Gönüllülük Çalışmaları

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

 
                     
09:15 10:00  

Laboratuvar Teknikleri 1

Prof. Dr. Ömer SAYLAR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 
   

Gıda Pazarlama Teknikleri

Doç. Dr. Nermin BAHŞİ

 

Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetimi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Gıda Biyolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

   
                     
10:15 11:00  

Laboratuvar Teknikleri 1- Uygulama

Prof. Dr. Ömer SAYLAR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı 

     
 

Gıda Biyolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

   
                     
11:15 12:00  

Laboratuvar Teknikleri 1-Uygulama

Prof. Dr. Ömer SAYLAR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 
     

Gıda Biyolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

 

Organik Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

Derslik 248

                     
12:15 13:00                    
                     
13:15 14:00      
 

Genel Mikrobiyoloji 1

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Mesleki İngilizce 1

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

 

Organik Kimya

Doç. Dr. Tahsin ÖZER

Derslik 248


                     
14:15 15:00  

 

     

Genel Mikrobiyoloji 1

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Mesleki İngilizce 1

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

 
 
                     
15:15 16:00  

Duyusal Analiz

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

 
     

Genel Mikrobiyoloji 1- Uygulama

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Mesleki İngilizce 1

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

   
                     
16:15 17:00    

Duyusal Analiz

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

     

Genel Mikrobiyoloji 1- Uygulama

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 
   
Gıda Teknolojisi Bölümü 2. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ…

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI



Güncelleme 28.02.2022 19:18:27


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ

3. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
DZ-3
SALI
ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00   
 

Gıda Analizleri 1

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 
     
 
                     
09:15 10:00  

Gıdalarda Kullanılan Doğal ve Yapay Renk Maddeleri

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 249

 

Gıda Analizleri 1

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

     

Ekonomi

Doç. Dr. Nermin BAHŞİ

Derslik 249

 
                     
10:15 11:00  

Gıdalarda Kullanılan Doğal ve Yapay Renk Maddeleri

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 249


 

Gıda Analizleri 1- Uygulama

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 

Gıda İşletmelerinde Kurulum ve Organizasyon

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Derslik 249

 

Ekonomi

Doç. Dr. Nermin BAHŞİ

Derslik 249

 
                     
11:15 12:00      

Gıda Analizleri 1- Uygulama

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 

Gıda İşletmelerinde Kurulum ve Organizasyon

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Derslik 249 

   

Ekonomi

Doç. Dr. Nermin BAHŞİ

Derslik 249

 
                     
12:15 13:00        
     
 
                     
13:15 14:00  

 Gıda Mikrobiyolojisi 1- Uygulama

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 

 Gıda Mikrobiyolojisi 1

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Derslik 249

 

Tahıl İşleme Teknikleri

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 249

 

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 249

 
                     
14:15 15:00    

Gıda Mikrobiyolojisi 1- Uygulama

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

 

 Gıda Mikrobiyolojisi 1

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

Derslik 249

 

Tahıl İşleme Teknikleri

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 249

 

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 249

   
                     
15:15 16:00          

Tahıl İşleme Teknikleri

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Derslik 249

 

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 249

 
                     
16:15 17:00            

Tahıl İşleme Teknikleri -Uygulama

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

Gıda Tek. Böl. Laboratuvarı

   

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi - Uygulama

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

Derslik 249

   
Gıda Teknolojisi Bölümü 3. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ…

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI



Güncelleme 28.02.2022 19:18:39


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ

4. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA
PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00   

     
 
 

Süt ve Ürünleri İşleme Teknikleri-Uygulama

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK
 

                     
09:15 10:00          
 
   

Süt ve Ürünleri İşleme Teknikleri

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

                     
10:15 11:00      

Gıda Ambalajlama İlkeleri

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

           

Süt ve Ürünleri İşleme Teknikleri

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

                     
11:15 12:00  

Dondurulmuş Ürünler

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

 

Gıda Ambalajlama İlkeleri

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

         

Süt ve Ürünleri İşleme Teknikleri

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK


                     
12:15 13:00             HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Teorik
Filiz POLAT
     

 

                     
13:15 14:00  

Dondurulmuş Ürünler

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

 
 

Gıda Analizleri 2 

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR


 
 

Alkollü İçecekler Teknolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

                     
14:15 15:00  

Dondurulmuş Ürünler

Doç. Dr. Fatma HEPSAĞ

 
 

Gıda Analizleri 2 

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR

     

Alkollü İçecekler Teknolojisi

Doç. Dr. Pembe EVCİ ÇÜRÜK

 

                     
15:15 16:00      

Et ve Ürünleri İşleme Teknolojisi-Uygulama

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Gıda Analizleri 2 - Uygulama

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR 

 

Et ve Ürünleri İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN 

 

Mezuniyet Tezi-1

Bölüm Öğretim Üyeleri

 
                     
16:15 17:00        

Et ve Ürünleri İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Gıda Analizleri 2 - Uygulama

Arş. Gör. Nuray İNAN ÇINKIR

 

Et ve Ürünleri İşleme Teknolojisi

Doç. Dr. Emel ÜNAL TURHAN

 

Mezuniyet Tezi-1

Bölüm Öğretim Üyeleri



Gıda Teknolojisi Bölümü 4. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 

XXÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ…

GIDA TEKNOLOJİSİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI



Güncelleme 28.02.2022 19:18:53

 


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ

1. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00   

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I

Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Akbaş

250

             
                     
09:15 10:00  

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I

Dr. Öğr. Üyesi Ferdi Akbaş

250

         

ORGANİK TARIM

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

250

 

İNGİLİZCE I

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

250
                     
10:15 11:00  

TOPRAK BİLGİSİ

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

253

     

GENEL KİMYA

Dr. Öğr. Üyesi Çağatay Yamçıçıer

Amfi

 

ORGANİK TARIM

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

250

 
 

İNGİLİZCE I

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

25
                     
11:15 12:00  

TOPRAK BİLGİSİ

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

253 

 

 

 

GENEL KİMYA

Dr. Öğr. Üyesi Çağatay Yamçıçıer

Amfi

 

ORGANİK TARIM

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

250

 

İNGİLİZCE I

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

250

                     
13:15 14:00  

İŞLETME BİLİMİNE GİRİŞ 1

Öğr. Gör. Sultan Erol Aygün

250

 

 

 

TEMEL BILGI TEKNOLOJILERI I

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

248

 

 TÜRK DİLİ I

Öğr. Gör. Esra Tut

ONLİNE 

 

 

DİJİTAL OKURYAZARLIK

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

253

 

MATEMATİK

Doç. Dr. Tahsin Özer

250

                     
14:15 15:00    

İŞLETME BİLİMİNE GİRİŞ 1

Öğr. Gör. Sultan Erol Aygün

250

 

 

TEMEL BILGI TEKNOLOJILERI I

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

248

 
 

 TÜRK DİLİ I

Öğr. Gör. Esra Tut

ONLİNE 

 
 

DİJİTAL OKURYAZARLIK

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

253

 
 

MATEMATİK

Doç. Dr. Tahsin Özer

250
                     
15:15 16:00      

TEMEL BILGI TEKNOLOJILERI I

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

248

 
         

MATEMATİK

Doç. Dr. Tahsin Özer

              250
                     
16:15 17:00      

TEMEL BILGI TEKNOLOJILERI I

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

248

 
           
Organik Tarım İşletmeciliği Bölümü 1., 2. ve 3. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...

 



Güncelleme 28.02.2022 19:19:07


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ

2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00             

BİTKİ BESLEME

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

252

 
                     
09:15 10:00      

İSTATİSTİK I

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

250

 
 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

250

   

BİTKİ BESLEME

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

252

   
                     
10:15 11:00    

TARIM EKONOMİSİ VE İŞLETMECİLİĞİ

Doç. Dr. Nermin Bahşi

250

 

İSTATİSTİK I

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

250

 
   

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

250

 

BİTKİ BESLEME

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

252

 
   
                     
11:15 12:00    

TARIM EKONOMİSİ VE İŞLETMECİLİĞİ

Doç. Dr. Nermin Bahşi

250

   

İSTATİSTİK I

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

250

   

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

250

 

BİTKİ BESLEME

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

250

 
   
                     
12:15 13:00                    
                     
13:15 14:00  

 

 

GİRİŞİMCİLİK II

Öğr. Gör. İnci andırın

250
 

TARIM VE ÇEVRE

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

250

     
                     
14:15 15:00      

GİRİŞİMCİLİK II

Öğr. Gör. İnci andırın

250
   

TARIM VE ÇEVRE

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

250

     
                     
15:15 16:00      

GENEL BAHÇE BİTKİLERİ

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

250 

 

TARIM VE ÇEVRE

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

250

 
       
                     
16:15 17:00        

GENEL BAHÇE BİTKİLERİ

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

250 

           
Organik Tarım İşletmeciliği Bölümü 1., 2. ve 3. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… SORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


Güncelleme 28.02.2022 19:19:17


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ

3. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00               
                     
09:15 10:00  

TARIM İŞLETMELERİNDE ÜRETİM YÖNETİMİ

Dr.Öğr. Üyesi Alaeddin Yörük

252

     

 TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMASI

Doç. Dr. Nermin Bahşi

253

 

GENEL MİKROBİYOLOJİ

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

252

   
                     
10:15 11:00    

TARIM İŞLETMELERİNDE ÜRETİM YÖNETİMİ

Dr.Öğr. Üyesi Alaeddin Yörük

252

   

TARIMSAL 

KOOPERATİFCİLİK

Doç. Dr. Nermin Bahşi

252

   

 TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMASI

Doç. Dr. Nermin Bahşi

253

   

GENEL MİKROBİYOLOJİ

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

252

   
                     
11:15 12:00    

TARIM İŞLETMELERİNDE ÜRETİM YÖNETİMİ

Dr.Öğr. Üyesi Alaeddin Yörük

252

 

TARIMSAL 

KOOPERATİFCİLİK

Doç. Dr. Nermin Bahşi

252

 
   

 TARIM ÜRÜNLERİ PAZARLAMASI

Doç. Dr. Nermin Bahşi

253

   

GENEL MİKROBİYOLOJİ

Dr. Öğr. Üyesi Benian Pınar Aktepe

252

 
                     
13:15 14:00  

GENEL TARLA BİTKİLERİ

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

252

 

 TARIMSAL MUHASEBE

Öğr. Gör. Sultan Erol Aygün

252

 

MANTARCILIK

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

       
                     
14:15 15:00    

GENEL TARLA BİTKİLERİ

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

252

 

TARIMSAL 

MUHASEBE

Öğr. Gör. Sultan Erol Aygün

252

 
 

MANTARCILIK

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

 
     
                     
15:15 16:00  

GENEL TARLA BİTKİLERİ

Doç. Dr. Çağdaş Akpınar

252

 
 

TARIMSAL 

MUHASEBE

Öğr. Gör. Sultan Erol Aygün

252

 
 

MANTARCILIK

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

 
       
                     
16:15 17:00                  
Organik Tarım İşletmeciliği Bölümü 1., 2. ve 3. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ…ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ

KADİRLİ UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ

4. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00               
                     
09:15 10:00  
 

 

 

 BUDAMA TEKNİKLERİ

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

 

 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

253

   
                     
10:15 11:00            

 BUDAMA TEKNİKLERİ

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

   

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

253

   
                     
11:15 12:00            

 BUDAMA TEKNİKLERİ

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

 
   

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

253

 
                     
13:15 14:00  

İŞ ETİĞİ VE SOSYAL SORUMLULUK

Dr.Öğr. Üyesi Alaeddin Yörük

253

 

 TARIM POLİTİKASI

Doç. Dr. Nermin Bahşi

253

 

 

ORGANİK HAYVAN BESLEME

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

253

   

SERACILIK

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

 
                     
14:15 15:00    

İŞ ETİĞİ VE SOSYAL SORUMLULUK

Dr.Öğr. Üyesi Alaeddin Yörük

253

   

TARIM POLİTİKASI

Doç. Dr. Nermin Bahşi

253

 

ORGANİK HAYVAN BESLEME

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

253

 
 

SERACILIK

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252

 
 
                     
15:15 16:00  

İŞ ETİĞİ VE SOSYAL SORUMLULUK

Dr.Öğr. Üyesi Alaeddin Yörük

253

 
   

TARIM POLİTİKASI

Doç. Dr. Nermin Bahşi

253

 

ORGANİK HAYVAN BESLEME

Doç. Dr. Tugay Ayaşan

253

 
 

SERACILIK

Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Kılıç

252


   
                     
16:15 17:00             MEZUNİYET TEZİ I    MEZUNİYET TEZİ I 
Organik Tarım İşletmeciliği Bölümü 1., 2. ve 3. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ…ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI.

     



Güncelleme 28.02.2022 19:18:5

 



İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mh. 2006 Sokak No 12, Kadirli / OSMANİYE
03288880090
kadirliubf@osmaniye.edu.tr