Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemizde düzenlenen 100. Yıl Konferansı'nda Müzik Bölümü Dinleti Gerçekleştirdi.

Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında, üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi öncülüğünde "Türkiye Cumhuriyeti'nin Temeli Kültürdür"  başlıklığıyla  düzenlenen 100. Yıl Konferansı 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde gerçekleştirildi.

100. Yıl Konferansı’na üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, fakülte dekanları, üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerimiz katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başlayan etkinlikte, açılış konuşmasını Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasının ardından, Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Çok Sesli Korosu, Öğr. Gör. Ahmet Can Çakal şefliğinde sahne alarak etkileyici bir performans sergiledi. Etkinlik kapsamında, Arş. Gör. Görevlisi Ahmet Korkmaz yönetiminde sahne alan Müzik Bölümü Saz Topluluğu da izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

Sunum sonrasında, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, konferansa katkıları için Öğr. Gör. Ahmet Can Çakal ve Arş. Gör. Ahmet Korkmaz'a teşekkür belgesi takdim etti.

2 Kasım 2023 (Bu haber 56 defa görüntülendi)