Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKUDELL -Talks Sömestr Seminerleri Online Olarak Düzenlendi

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim elemanlarından Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Dr. Öğr. Üyesi Barış Ağır ve Arş. Gör. Rakiye Özdal’ın girişimleriyle oluşturulan OKUDELL – Talks platformunun düzenlediği “Sömestr Seminerleri” başlıklı etkinlik 16 Şubat 2021 Salı günü çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Dr. Öğr. Üyesi Barış Ağır’ın moderatörlüğünde Zoom ve YouTube platformlarında eşzamanlı ve beş oturum olarak gerçekleştirilen etkinlikte ülkemizin farklı üniversitelerinden öğretim üyeleri yer aldı. Necmettin Erbakan Üniversitesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Akif Balkaya “Edebiyat Teorileri Nedir, Nasıl Uygulanır?”, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Mesut Günenç “Geçmişten Günümüze Pandemi ve Tiyatro”, Kapadokya Üniversitesi’nden Dr.  Öğretim Üyesi Emrah Atasoy “Spekülatif Edebiyat, Distopik Kurgu ve Ümitvar Distopyalar”, Akdeniz Üniversitesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Orkun Kocabıyık “Bir Ritüel Olarak Bilim Kurguda Zaman Yolculuğu” ve Kırklareli Üniversitesi’nden Öğretim Görevlisi Dr. Burcu Taşkın Çömlekçi “Çeviri Yapmak mı Çevirmen Olmak mı? Beklentiler ve Kısıtlar” başlıklı sunumlarıyla bilgi ve tecrübelerini öğrencilerimizle paylaştılar.  

Katılımcıların sorularının da cevaplandığı ve verimli geçen program, katılımcılara yapılan teşekkürler ve iyi dilek konuşmalarıyla sona erdi.

 

İlgili haber için: http://osmaniye.edu.tr/haber-4796&okudell-talks-somestr-seminerleri-online-olarak-duzenlendi

Tekrar izlemek için: https://youtu.be/qK3K5wTz8Gk

18 Şubat 2021 (Bu haber 499 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, 2. Blok 2. Kat, Karacaoğlan Yerleşkesi 80000 OSMANİYE
03288251000
fefdekanlik@osmaniye.edu.tr