Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Kayıt Yenileme Ders Kaydı Duyurusu
Üniversitemizde 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı ders kayıtları, Üniversitemizin Akademik Takviminde belirtilen 02 Ekim 2023 saat 09.00 ile 06 Ekim 2023 saat 23.59 arasında, ders ekleme-çıkarma ve danışman onayı ise 09 Ekim - 13 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Yeni kazanan öğrencilerimiz dahil tüm öğrencilerimizin ders kayıtlarını akademik takvimde belirlenen günlerde yapmaları gerekmektedir. Süresinde mezun olamayan Normal Öğretim programlarına kayıtlı öğrenciler, başka bir Yükseköğretim Kurumunda kayıtlı olan normal öğretim öğrencileriyle İkinci Öğretim programına kayıtlı Öğrenciler "2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında Yükseköğretim Kurumlarında Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkısı Olarak Alınacak Katkı Payları ve Öğrenim Ücretlerinin Tespitine Dair Kararla" belirlenen öğrenci katkı payı / öğrenim ücretlerini ödeyerek, internet üzerinden dersleri seçmek suretiyle yenilemek zorundadırlar. Kayıt yenileme işleminin sorumluluğu öğrenciye aittir. Belirtilen sürede kayıtlarını yenilemeyen öğrenciler, o dönemin derslerini alamaz ve bu derslerin sınavlarına giremez.
Katkı payı/öğrenim ücreti ödeyecek olan öğrencilerimiz, bulundukları yerdeki en yakın T.C. Ziraat Bankası veya Türkiye İş Bankası ATM'lerinden veya internet şubesinden 02 Ekim 2023 saat 00.00'dan 05 Ekim 2023 Perşembe günü 23:59'a kadar katkı payı/öğrenim ücretlerini ödemeleri gerekmektedir. Katkı Payınızı/ Öğrenim ücretinizi ödeyebilmeniz için;T.C. Ziraat Bankası ATM'lerinden
"Ödeme İşlemleri"
"Eğitim/Sınav Ödemeleri"
"Üniversite Ödemeleri"
"Anlaşmalı Üni. Ödemeleri"
"Yurtiçi Üniversiteler" başlıklarından
"Lütfen Ödeme Yapacağınız Üniversitenin İl Plaka Kodunu Giriniz" yazan bölüme "80" yazıp "GİRİŞ" tuşuna basarak "Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi" menüsünden öğrenci numaranızı girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.Türkiye İş Bankası’nda İnternet Şubesi ve İşCep’ten 
“Ödeme yap"
"Eğitim Ödemeleri"
"Üniversite Ödemeleri"
"Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi"
Seçtikten sonra öğrenci numaranızı yazarak,
0 850 724 0 724 numaralı Telefon Şubesi’nden müşteri temsilcileri ile, kartlı ve kartsız olarak Bankamatiklerden ve Türkiye İş Bankası Şubelerinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ATM'lerden öğrenim ücreti yatırmak için banka hesabınızın bulunması gerekmemektedir ."Giriş" tuşuna basarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Öğrenci Bilgi Sistemine giriş yapabilmek için TIKLAYINIZ...
30 Eylül 2023