Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Lisans Ders Programları
2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI


1 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Beslenme ve Diyetetik bölümü ders programına ulaşmak için tıklayınız...
2 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ebelik bölümü ders programına ulaşmak için tıklayınız... 
 3 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Hemşirelik bölümü ders programına ulaşmak için tıklayınız...
 4 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Sağlık Yönetimi bölümü ders programına ulaşmak için tıklayınız...
 5 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Sosyal Hizmet bölümü ders programına ulaşmak için tıklayınız...



OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜMÜ 1. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00           BES112
Meslek Etiği
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05
      ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim)
                     
09:15 10:00       BES102
Beslenme İlkeleri II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
   BES112
Meslek Etiği
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05 
  YDİ II İngilizce II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim)
  ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim) 
                     
10:15 11:00        BES102
Beslenme İlkeleri II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
   BES 110
Beslenme ve Genetik
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05
   YDİ II İngilizce II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim)
  ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim) 
                     
11:15 12:00   BES102
Beslenme İlkeleri II
Zeynep ULUKANLI
DZ-05
 
   BES102
Beslenme İlkeleri II Uygulama
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
   BES 110
Beslenme ve Genetik
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05
   YDİ II İngilizce II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim)
  ENF II Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim)
                     
13:15 14:00    BES106 Psikoloji
Canan B. ÇOLAK
DZ-05
   BES108
Toplum ve Sağlık
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05
   TDII Türk Dili II
Resul ÖZAVŞAR
(Uzaktan Eğitim)
  BES104
Organik Kimya
Sabri ULUKANL
DZ-05 
  AİİT II Atatürk
İlkeleri ve İnkılap Tarihi I I
A. Caner ÇATAL
(Uzaktan Eğitim)
                     
14:15 15:00    BES106 Psikoloji
Canan B. ÇOLAK
DZ-05
   BES108
Toplum ve Sağlık
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05 
   TDII Türk Dili II
Resul ÖZAVŞAR
(Uzaktan Eğitim)
   BES104
Organik Kimya
Sabri ULUKANL
DZ-05
  AİİT II Atatürk
İlkeleri ve İnkılap Tarihi I I
A. Caner ÇATAL
(Uzaktan Eğitim)
                     
15:15 16:00   BES102
Beslenme İlkeleri II
Zeynep ULUKANLI
DZ-05
   BES114 İş Sağlığı ve
İşçi Güvenliği
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05
         
                     
16:15 17:00   BES102
Beslenme İlkeleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI
DZ-05 
   BES114 İş Sağlığı ve
İşçi Güvenliği
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-05
           
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


  Güncelleme 28.02.2022 19:16:50


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜMÜ 2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00    BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES208 Beslenme
Biyokimyası II
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
  BES212 Menü Planlama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
Amfi-01 
 
                     
09:15 10:00   BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
  BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES208 Beslenme
Biyokimyası II
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
   BES212 Menü Planlama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
Amfi-01
   
                     
10:15 11:00   BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES208 Beslenme
Biyokimyası II
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01 
   BES212 Menü Planlama Uygulama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
Amfi-01
   
                     
11:15 12:00    BES202 Anatomi II
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES206 Besin
Kimyası ve Analizleri II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01 
   BES218 Besin Duyarlılığı
ve Alerjide Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
 
                     
13:15 14:00    BES216 Mikro
Besin Ögeleri
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
  BES210
Besin Mikrobiyolojisi
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01 
   BES218 Besin Duyarlılığı
ve Alerjide Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
  BES222
Sağlık Terminolojisi
M. Refik BAHAR
Amfi-01
                     
14:15 15:00     BES216 Mikro
Besin Ögeleri
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
   BES210
Besin Mikrobiyolojisi
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
  BES202 Anatomi II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
  BES222
Sağlık Terminolojisi
M. Refik BAHAR
Amfi-01
                     
15:15 16:00        BES210
Besin Mikrobiyolojisi
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
   BES202 Anatomi II Uygulama
Özlem V. AVCILAR
Amfi-01
  BES204
Fizyoloji II Uygulama
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01 
  BES210 Besin Mikrobiyolojisi Uygulama
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
                     
16:15 17:00        BES210
Besin Mikrobiyolojisi Uygulama
Zeynep ULUKANLI
Amfi-01
       BES204
Fizyoloji II Uygulama
Alpaslan DAYANGAÇ
Amfi-01
   
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 Güncelleme 28.02.2022 19:17:08


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜMÜ 3. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00    BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06
      BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu 
  BES304 Besin
Kontrolü ve Mevzuatı
Mehmet Refik BAHAR
DZ-06
  BES306 Toplu
Beslenme Sistemleri II
M. Refik BAHAR
DZ-06
                     
09:15 10:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
       BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu
   BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06
  BES306 Toplu
Beslenme Sistemleri II
M. Refik BAHAR
DZ-06 
                     
10:15 11:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
       BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES306 Toplu
Beslenme Sistemleri II
M. Refik BAHAR
DZ-06 
                     
11:15 12:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II Uygulama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
       BES312 Bilimsel Araştırma
Yöntemleri II Uygulama
Zeynep ULUKANLI DZ-06
Özlem V. AVCILAR Beslenme Lab.
Bircan U. KADIOĞLU Kütüphane Salonu
Alpaslan DAYANGAÇ Toplantı Salonu
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES304 Besin Kontrolü ve Mevzuatı
M. Refik BAHAR
DZ-06
                     
13:15 14:00   BES308 Çocuk Hastalıklarında
Beslenme Tedavisi II Uygulama
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-06 
  BES320 Enteral ve
Parenteral Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES302 Toplumda Beslenme
Sorunları ve Epidemiyolojisi
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-06 
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II Uygulama
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
 
BES314
Kanser ve Beslenme
Deniz TAZEOĞLU
DZ-06
                     
14:15 15:00        BES320 Enteral ve
Parenteral Beslenme
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06
  BES302 Toplumda Beslenme
Sorunları ve Epidemiyolojisi
Bircan U. KADIOĞLU
DZ-06 
  BES310 Hastalıklarda
Diyet Tedavisi II Uygulama
Aybala TAZEOĞLU
DZ-06 
  BES314
Kanser ve Beslenme
Deniz TAZEOĞLU
DZ-06
                     
15:15 16:00            BES324 Fitoterapi
Zeynep ULUKANLI
DZ-06
     
                     
16:15 17:00             BES324 Fitoterapi
Zeynep ULUKANLI
DZ-06
       
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 Güncelleme 28.02.2022 19:17:25


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜMÜ 4. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN   
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
Aybala TAZEOĞLU
DZ-05
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108
                     
09:15 10:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
Alpaslan DAYANGAÇ
DZ-05
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108 
                     
10:15 11:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
M. Refik BAHAR
DZ-05
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108 
                     
11:15 12:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme
Uygulamaları II Teorik
F. Bengü K. BOZDOĞAN
DZ-05 
  BES404 Mezuniyet
Projesi II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLUDZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108
                     
13:15 14:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN 
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
      BES406 Seminer II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLU DZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108

                     
14:15 15:00   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Aybala TAZEOĞLU 
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
F. Bengü K. BOZDOĞAN  
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
M. Refik BAHAR 
      BES406 Seminer II
Zeynep ULUKANLI DZ-05
Özlem V. AVCILAR D-107
Bircan U. KADIOĞLU DZ-01
Alpaslan DAYANGAÇ D-108
                     
15:15 16:00   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ 
     
                     
16:15 17:00    BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları I
Alpaslan DAYANGAÇ
   BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ
  BES402 Kurum ve
Hastanede Beslenme Uygulamaları II
Alpaslan DAYANGAÇ 
       
Beslenme ve Diyetetik Bölümü 1., 2., 3., ve 4. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… BESLENME ve DİYETETİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 Güncelleme 28.02.2022 19:17:40



OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
EBELİK BÖLÜMÜ 1. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00          EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) DZ-01
  EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(L. Uygulaması) DZ-01
  ENF II Temel
Bilgi Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
Uzaktan Eğitim
                     
09:15 10:00       YDİ 2 İngilizce II
Fatma AKÇA
Uzaktan Eğitim
   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) DZ-01
   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(L. Uygulaması) DZ-01
  ENF II Temel
Bilgi Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
Uzaktan Eğitim
                     
10:15 11:00       YDİ 2 İngilizce II
Fatma AKÇA
Uzaktan Eğitim 
  EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) DZ-01
  EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(L. Uygulaması) DZ-01
  ENF II Temel
Bilgi Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
Uzaktan Eğitim 
                     
11:15 12:00        YDİ 2 İngilizce II
Fatma AKÇA
Uzaktan Eğitim
   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) DZ-01
  EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(L. Uygulaması) DZ-01
  ENF II Temel
Bilgi Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
Uzaktan Eğitim
                     
13:15 14:00   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Teorik) DZ-01
  EBE108 Psikoloji
Ejdane COŞKUN DZ-01
   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) D-105
     

                     
14:15 15:00    EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Teorik) DZ-01
  EBE108 Psikoloji
Ejdane COŞKUN DZ-01
   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) D-105
     
                     
15:15 16:00    EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Teorik) DZ-01
   TD 2 Türk Dili II
Resul Özavşar
Uzaktan Eğitim
   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) D-105
  EBE 106
Histoloji- Embriyoloji
Murat BOZKIR DZ-02
  AİİT2 Atatürk
İlke ve İnkılap Tarihi II
A. Caner Çatal
Uzaktan Eğitim
                     
16:15 17:00    EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Teorik) DZ-01
   TD 2 Türk Dili II
Resul Özavşar
Uzaktan Eğitim
   EBE 102 Ebelikte
Temel İlke ve Uygulamalar
Deniz Z. SÖNMEZ
(Uygulama) D-105
   EBE 106
Histoloji- Embriyoloji
Murat BOZKIR DZ-02
  AİİT2 Atatürk
İlke ve İnkılap Tarihi II
A. Caner Çatal
Uzaktan Eğitim 
Ebelik Bölümü 1. ve 2. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… EBELİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 Güncelleme 28.02.2022 19:17:52


 

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
EBELİK BÖLÜMÜ 2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00    EBE204 Bulaşıcı
Hastalıklar ve Epidemiyoloji
D. Zeynep SÖNMEZ DZ-01
  EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL
  EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Teorik)
Derya K. ŞENOL DZ-01
     
                     
09:15 10:00    EBE204 Bulaşıcı
Hastalıklar ve Epidemiyoloji
D. Zeynep SÖNMEZ DZ-01
   EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL
  EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Teorik)
Derya K. ŞENOL DZ-01 
       
                     
10:15 11:00   EBE210 Ebelik
Deontolojisi ve Etik
Emine YILDIRIM DZ-01
  EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL 
  EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Teorik)
Derya K. ŞENOL DZ-01 
       
                     
11:15 12:00   EBE210 Ebelik
Deontolojisi ve Etik
Emine YILDIRIM  DZ-01
   EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL
  EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Teorik)
Derya K. ŞENOL DZ-01
     
                     
13:15 14:00   EBE212 Sağlık
Bilimlerinde İngilizce II
HİLAL K. KARATEPE İİBF-AMFİ 2
   EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL
  EBE206
Aile Planlaması
Filiz POLAT DZ-01
  EBE 214 Patoloji
Engin ÖZBAY
DZ-01
 

                     
14:15 15:00    EBE212 Sağlık
Bilimlerinde İngilizce II
HİLAL K. KARATEPE İİBF-AMFİ 2
   EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL
  EBE206
Aile Planlaması
Filiz POLAT DZ-01
   EBE 214 Patoloji
Engin ÖZBAY
DZ-01
 
                     
15:15 16:00    EBE212 Sağlık
Bilimlerinde İngilizce II
HİLAL K. KARATEPE İİBF-AMFİ 2
   EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL
  EBE206
Aile Planlaması
Filiz POLAT DZ-01 
   EBE 216 Eleştirel Düşünme
Ejdane COŞKUN
DZ-01
 
                     
16:15 17:00        EBE202 Riskli
Gebelikler ve Ebelik Bakımı
(Uygulama)
Derya K. ŞENOL
  EBE206
Aile Planlaması
Filiz POLAT DZ-01
  EBE 216 Eleştirel Düşünme
Ejdane COŞKUN
DZ-01
   
Ebelik Bölümü 1. ve 2. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… EBELİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


 Güncelleme 28.02.2022 19:18:03



OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 1. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
DZ-4
SALI
DZ-3
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
DZ-2
CUMA
DZ-2
                     
08:15 09:00   

HEM102
Hemşirelik Esasları II
K. Sevgi ÜNAL
Derslik: DZ-4

  HEM102
Hemşirelik Esasları II
Uygulama
Derslik: DZ-3
  HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama
K. Sevgi ÜNAL
Esra ÜNAL
Adile BOZKURT

      ENF 2 Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha Kakız
Derslik: DZ-2
 
                     
09:15 10:00   HEM102
Hemşirelik Esasları II
K. Sevgi ÜNAL
Derslik: DZ-4
  HEM102
Hemşirelik Esasları II
Uygulama
Derslik: DZ-3
  HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama
      ENF 2 Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha Kakız
Derslik: DZ-2
                     
10:15 11:00   HEM102
Hemşirelik Esasları II
K. Sevgi ÜNAL
Derslik: DZ-4
  HEM102
Hemşirelik Esasları II
Uygulama
Derslik: DZ-3
  HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama
      ENF 2 Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha Kakız
Derslik: DZ-2
                     
11:15 12:00   HEM102
Hemşirelik Esasları II
K. Sevgi ÜNAL
Derslik: DZ-4
  HEM102
Hemşirelik Esasları II
Uygulama
Derslik: DZ-3
   HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama
      ENF 2 Temel Bilgi
Teknolojileri II
M. Talha Kakız
Derslik: DZ-2
                     
12:15 13:00           HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama
       
                     
13:15 14:00    HEM108
Psikoloji
Ayşe İ. MANAV
Derslik: DZ-4
      HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama
   YDİ 2 İngilizce II
Fatma A. ELMAS
Uzaktan Eğitim
  HEM 104
Mikrobiyoloji
Berat S. Tokgöz
Derslik: DZ-2

                     
14:15 15:00    HEM108
Psikoloji
Ayşe İ. MANAV
Derslik: DZ-4
      HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama
    YDİ 2 İngilizce II
Fatma A. ELMAS
Uzaktan Eğitim
  HEM 104
Mikrobiyoloji
Berat S. Tokgöz
Derslik: DZ-2
                     
15:15 16:00   HEM108
Psikoloji
Ayşe İ. MANAV
Derslik: DZ-4 
   TD 2 Türk Dili II
Resul Özavşar
Uzaktan Eğitim
  HEM 102 Hemşirelik
Esasları II Uygulama 
   YDİ 2 İngilizce II
Fatma A. ELMAS
Uzaktan Eğitim 
   AİİT 2 Atatürk
İlke ve İnkılap Tarihi II
Ahmet C. Çatal
Uzaktan Eğitim
                     
16:15 17:00       TD 2 Türk Dili II
Resul Özavşar
Uzaktan Eğitim 
           AİİT 2 Atatürk
İlke ve İnkılap Tarihi II
Ahmet C. Çatal
Uzaktan Eğitim
Hemşirelik Bölümü 1. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… HEMŞİRELİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


Güncelleme 28.02.2022 19:18:15


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
DZ-2
SALI
DZ-2
ÇARŞAMBA
DZ-2
PERŞEMBE CUMA
DZ-2
                     
08:15 09:00            HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Teorik
Songül GÜNGÖR
Derslik DZ-2
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
Ulviye Ö. YÜCE
Songül GÜNGÖR
Adile Bozkurt
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
Ulviye Ö. YÜCE
Songül GÜNGÖR
Adile Bozkurt
                     
09:15 10:00   HEM 210
Yoğun Bakım Hemşireliği
Derya Atik
Derslik DZ-2
 
      HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Teorik
Songül GÜNGÖR
Derslik DZ-2
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama 
                     
10:15 11:00   HEM 210
Yoğun Bakım Hemşireliği
Derya Atik
Derslik DZ-2 
      HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Teorik
Songül GÜNGÖR
Derslik DZ-2
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
   HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
                     
11:15 12:00   HEM 210
Yoğun Bakım Hemşireliği
Derya Atik
Derslik DZ-2 
 
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Teorik
Songül GÜNGÖR
Derslik DZ-2
   HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
                     
12:15 13:00               HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
   
                     
13:15 14:00       HEM 216 Hemşirelikte
Eleştirel Düşünme
Ayşe İ. MANAV
Derslik DZ-2
   HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Teorik
Songül GÜNGÖR
Derslik DZ-2
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
  HEM 206 İlk Yardım
Armağan ACELE
Derslik DZ-2
                     
14:15 15:00       HEM 216 Hemşirelikte
Eleştirel Düşünme
Ayşe İ. MANAV
Derslik DZ-2 
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Teorik
Songül GÜNGÖR
Derslik DZ-2 
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
 
  HEM 206 İlk Yardım
Armağan ACELE
Derslik DZ-2
                     
15:15 16:00   HEM 204 Bulaşıcı
Hastalıklar ve Epidemiyoloji
Mansur S. SEĞMENOĞLU
Derslik DZ-2 
  HEM 216 Hemşirelikte
Eleştirel Düşünme
Ayşe İ. MANAV
Derslik DZ-2 
   HEM 208
Beslenme İlkeleri
F. Bengü KUYULU
Derslik DZ-2
  HEM 202 Cerrahi
Hastalıkları Hemşireliği Uygulama
   
                     
16:15 17:00    HEM 204 Bulaşıcı
Hastalıklar ve Epidemiyoloji
Mansur S. SEĞMENOĞLU
Derslik DZ-2
        HEM 208
Beslenme İlkeleri
F. Bengü KUYULU
Derslik DZ-2
 
   
Hemşirelik Bölümü 2. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… HEMŞİRELİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


Güncelleme 28.02.2022 19:18:27


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 3. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
DZ-3
SALI
ÇARŞAMBA
DZ-3
PERŞEMBE
DZ-3
CUMA
DZ-3
                     
08:15 09:00    HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
Derya K. ŞENOL
Hilal K. KARATEPE
Edanur TAR
Esra ÜNAL 
  HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama 
 
     
 
                     
09:15 10:00   HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
  HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
      HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Teorik
Derya K. ŞENOL
 
                     
10:15 11:00   HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
  HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
      HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Teorik
Derya K. ŞENOL
  HEM 304 Mesleki
İngilizce II
Hilal K. Karatepe
                     
11:15 12:00   HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
  HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
       HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Teorik
Derya K. ŞENOL
  HEM 304 Mesleki
İngilizce II
Hilal K. Karatepe
                     
12:15 13:00    HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
   HEM 306 Sağlık Sosyolojisi
Mansur S. SEĞMENOĞLU
     
   HEM 304 Mesleki
İngilizce II
Hilal K. Karatepe
                     
13:15 14:00    HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
  HEM 306 Sağlık Sosyolojisi
Mansur S. SEĞMENOĞLU
   HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Teorik
Derya K. ŞENOL
  HEM 312 Evde
Bakım Hemşireliği
Ejdane Coşkun 
  HEM 314
Onkoloji Hemşireliği
Ulviye Ö. YÜCE
                     
14:15 15:00    HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
  HEM 308 Biyoistatistik
Serap TAŞKAYA
  HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Teorik
Derya K. ŞENOL
  HEM 312 Evde
Bakım Hemşireliği
Ejdane Coşkun 
  HEM 314
Onkoloji Hemşireliği
Ulviye Ö. YÜCE
                     
15:15 16:00    HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Uygulama
  HEM 308 Biyoistatistik
Serap TAŞKAYA
   HEM 302 Çocuk
Sağlığı ve Hastalıkları
Hemşireliği Teorik
Derya K. ŞENOL
  HEM 312 Evde
Bakım Hemşireliği
Ejdane Coşkun 
  HEM 314
Onkoloji Hemşireliği
Ulviye Ö. YÜCE
                     
16:15 17:00       HEM 308 Biyoistatistik
Serap TAŞKAYA
           
Hemşirelik Bölümü 3. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… HEMŞİRELİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


Güncelleme 28.02.2022 19:18:39


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ 4. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
DZ-4
ÇARŞAMBA
DZ-4
PERŞEMBE
DZ-4
CUMA
DZ-4
                     
08:15 09:00    HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
Filiz POLAT
Mansur S. SEĞMENOĞLU
Ayşe İ. MANAV
Ejdane Coşkun
Edanur Tar
  HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Teorik
Filiz POLAT
  HEM 404 Hemşirelikte Yönetim
Hilal K. Karatepe
  HEM 404 Hemşirelikte
Yönetim Uygulama
Hilal K. Karatepe
 
                     
09:15 10:00   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
  HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
  HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Teorik
Filiz POLAT
  HEM 404 Hemşirelikte Yönetim
Hilal K. Karatepe
   HEM 404 Hemşirelikte
Yönetim Uygulama
Hilal K. Karatepe
                     
10:15 11:00   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
  HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
    HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Teorik
Filiz POLAT
  HEM 404 Hemşirelikte Yönetim
Hilal K. Karatepe
   
                     
11:15 12:00   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
  HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
    HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Teorik
Filiz POLAT
   HEM 404 Hemşirelikte Yönetim
Hilal K. Karatepe
 
                     
12:15 13:00   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
        HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Teorik
Filiz POLAT
  HEM 404 Hemşirelikte
Yönetim Uygulama
Hilal K. Karatepe 
   
                     
13:15 14:00   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
 
  HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Teorik
Filiz POLAT
  HEM 404 Hemşirelikte
Yönetim Uygulama
Hilal K. Karatepe
 
                     
14:15 15:00   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
  HEM 410 Kardiyoloji Hemşireliği
Derya Atik
  HEM 412 Geleneksel ve Tamamlayıcı Tedavi
Uygulamaları
Ulviye Ö. YÜCE 
     
                     
15:15 16:00   HEM 402 Halk Sağlığı
Hemşireliği Uygulama
  HEM 410 Kardiyoloji Hemşireliği
Derya Atik
  HEM 412 Geleneksel ve Tamamlayıcı Tedavi
Uygulamaları
Ulviye Ö. YÜCE 
       
                     
16:15 17:00        HEM 410 Kardiyoloji Hemşireliği
Derya Atik
   HEM 412 Geleneksel ve Tamamlayıcı Tedavi
Uygulamaları
Ulviye Ö. YÜCE 
 
 

Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... 
XXÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… HEMŞİRELİK BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


Güncelleme 28.02.2022 19:18:53



OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 1. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00                  TD 2 Türk Dili II
Resul ÖZAVŞAR
(Uzaktan Eğitim)
                     
09:15 10:00   YDİ 2
Yabancı Dil II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim)
  SAY 108 Sağlık
Kurumlarında İnsan
Kaynakları Yönetimi
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-6)
      ENF 2 Temel
Bilgi Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim)
  TD 2 Türk Dili II
Resul ÖZAVŞAR
(Uzaktan Eğitim) 
                     
10:15 11:00   YDİ 2
Yabancı Dil II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim) 
   SAY 108 Sağlık
Kurumlarında İnsan
Kaynakları Yönetimi
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-6)
      ENF 2 Temel
Bilgi Teknolojileri II
M. Talha KAKIZ
(Uzaktan Eğitim) 
   
                     
11:15 12:00   YDİ 2
Yabancı Dil II
Fatma AKÇA
(Uzaktan Eğitim) 
   SAY 108 Sağlık
Kurumlarında İnsan
Kaynakları Yönetimi
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-6)
         
                     
13:15 14:00           SAY 102
Genel Muhasebe II
İlker KEFE
(İİBF-302)
   AİTT 2 Atatürk
İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
A. Caner ÇATAL
(Uzaktan Eğitim)
 

                     
14:15 15:00       SAY 152
Tıbbi Terminoloji
Mansur S. SEĞMENOĞLU
(Mühendislik EIZ-6)
   SAY 102
Genel Muhasebe II
İlker KEFE
(İİBF-302)
   AİTT 2 Atatürk
İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
A. Caner ÇATAL
(Uzaktan Eğitim)
 
                     
15:15 16:00        SAY 152
Tıbbi Terminoloji
Mansur S. SEĞMENOĞLU
(Mühendislik EIZ-6)
  SAY 102
Genel Muhasebe II
İlker KEFE
(İİBF-302) 
  SAY 106
Hukukun Genel Kavramları
Onur UÇAR
İİBF 208
   
                     
16:15 17:00       SAY 104
İktisada Giriş II
Fuat LEBE
İİBF 303
  SAY 104
İktisada Giriş II
Fuat LEBE
İİBF 303
  SAY 106
Hukukun Genel Kavramları
Onur UÇAR
İİBF 208 
  SAY 104
İktisada Giriş II
Fuat LEBE
İİBF 303
Sağlık Yönetimi Bölümü 1., 2. ve 3. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...

 



Güncelleme 28.02.2022 19:19:07


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 2. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00                 
                     
09:15 10:00  
      SAY 250 Sağlık
Kurumlarında Halkla İlişkiler
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-7)
  SAY 206 Sağlık
Kurumları Yönetimi II
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5)
   
                     
10:15 11:00           SAY 250 Sağlık
Kurumlarında Halkla İlişkiler
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-7) 
  SAY 206 Sağlık
Kurumları Yönetimi II
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5) 
   
                     
11:15 12:00            SAY 250 Sağlık
Kurumlarında Halkla İlişkiler
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-7)
   SAY 206 Sağlık
Kurumları Yönetimi II
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5)
  SAY 208
Mesleki İngilizce II
Hilal K. KARATEPE
İİBF Amfi 2
                     
12:15 13:00                    SAY 208
Mesleki İngilizce II
Hilal K. KARATEPE
İİBF Amfi 2
                     
13:15 14:00       SAY 204
Tıbbi Dokümantasyon
Melek Y. ÖZEN
(İİBF Z-5)
  SAY 254
Liderlik ve Motivasyon
Melek Y. ÖZEN
(Mühendislik EIZ-7) 
      SAY 202
İdare Hukuku
Ahmet Bağrıaçık
İİBF 206
                     
14:15 15:00       SAY 204
Tıbbi Dokümantasyon
Melek Y. ÖZEN
(İİBF Z-5) 
   SAY 254
Liderlik ve Motivasyon
Melek Y. ÖZEN
(Mühendislik EIZ-7)
      SAY 202
İdare Hukuku
Ahmet Bağrıaçık
İİBF 206
                     
15:15 16:00        SAY 204
Tıbbi Dokümantasyon
Melek Y. ÖZEN
(İİBF Z-5)
  SAY 254
Liderlik ve Motivasyon
Melek Y. ÖZEN
(Mühendislik EIZ-7) 
 
   SAY 202
İdare Hukuku
Ahmet Bağrıaçık
İİBF 206
                     
16:15 17:00                   SAY 208
Mesleki İngilizce II
Hilal K. KARATEPE
İİBF Amfi 2
Sağlık Yönetimi Bölümü 1., 2. ve 3. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


Güncelleme 28.02.2022 19:19:17


OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI
SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 3. SINIF DERS PROGRAMI

GÜN SAAT PAZARTESİ
SALI
ÇARŞAMBA PERŞEMBE
CUMA
                     
08:15 09:00               
                     
09:15 10:00   SAY 304 Sağlık
Kurumlarında Girişimcilik
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-6)
  SAY 308
Biyoistatistik
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5)
  SAY 350 Sağlık
Kurumlarında Maliyet Muhasebesi II
İlker KEFE
(İİBF-302)
  SAY 302 Sağlık
Kurumlarından Finansal Yönetim
Önder UZKARALAR
İİBF AMFİ 03
   
                     
10:15 11:00   SAY 304 Sağlık
Kurumlarında Girişimcilik
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-6)
  SAY 308
Biyoistatistik
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5) 
   SAY 350 Sağlık
Kurumlarında Maliyet Muhasebesi II
İlker KEFE
(İİBF-302)
   SAY 302 Sağlık
Kurumlarından Finansal Yönetim
Önder UZKARALAR
İİBF AMFİ 03
   
                     
11:15 12:00   SAY 304 Sağlık
Kurumlarında Girişimcilik
Sevda DEMİR
(Mühendislik EIZ-6)
   SAY 308
Biyoistatistik
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5)
   SAY 350 Sağlık
Kurumlarında Maliyet Muhasebesi II
İlker KEFE
(İİBF-302)
  SAY 302 Sağlık
Kurumlarından Finansal Yönetim
Önder UZKARALAR
İİBF AMFİ 03 
 
                     
13:15 14:00         SAY 306 Sağlık
Kurumlarında Pazarlama
Mutlu Y. Avcılar
(İİBF 202)
  SAY 360
Gönüllülük Çalışmaları
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5)
 
                     
14:15 15:00          SAY 306 Sağlık
Kurumlarında Pazarlama
Mutlu Y. Avcılar
(İİBF 202)
   SAY 360
Gönüllülük Çalışmaları
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5)
 
                     
15:15 16:00          SAY 306 Sağlık
Kurumlarında Pazarlama
Mutlu Y. Avcılar
(İİBF 202)
  SAY 360
Gönüllülük Çalışmaları
Serap TAŞKAYA
(İİBF Z-5)
   
                     
16:15 17:00                  
Sağlık Yönetimi Bölümü 1., 2. ve 3. Sınıf Ders Programlarının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız...
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜM BAŞKANLIĞI...


Güncelleme 28.02.2022 19:19:30



 

İletişim
Karacaoğlan Yerleşkesi D-Blok Merkez/OSMANİYE
03288271000
03288250097
sbf@osmaniye.edu.tr