Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
2016-2017 Erasmus+ Tanıtımı ve Deneyim Paylaşımı Toplantısı Üniversitemizde Yapıldı

 Üniversitemiz Dış İlişkiler Kurum Koordinatörlüğü 2016-2017 Eğitim Öğretim döneminde Erasmus+ ile yurt dışına giden ve yurt dışından gelen öğrencilerin deneyimlerini paylaştığı Erasmus+ Tanıtımı ve Deneyim Paylaşımı Toplantısı Üniversitemiz Rektörlük Büyük Salonda yapıldı. 

Düzenlenen Erasmus Tanıtımı ve Deneyim Paylaşımı Toplantısı’nda Üniversitemiz Erasmus Kurum Koordinatörü, Yabancı Diller Yüksekokul Müdürü Okt. Dr. Serpil Uçar ve Çukurova Üniversitesi Erasmus Kurum Koordinatörü Okt. Semra Sadık Krupka, Öğrencileri Erasmus süreci hakkında bilgilendirdi. 

Erasmus Tanıtımı ve Deneyim Paylaşımı Toplantısı’nda konuşmaların ardından geçtiğimiz dönemde Erasmus Programı çerçevesinde Üniversitemizde okuyan ve yurt dışında öğrenim gören ve Çukurova Üniversitesi Erasmus Programı çerçevesinde ülkemize eğitim almaya gelen öğrenciler deneyimlerini Rektörlük Büyük Salonda Üniversitemiz öğrencileriyle paylaştı. 
Erasmus Tanıtımı ve Deneyim Paylaşımı Toplantısı sonrasında Çukurova Üniversitesi Erasmus Programı ile üniversitemize gelen öğrenciler ile üniversitemiz adına deneyimlerini paylaşan öğrenciler OKÜ Lezzet Vadisi’nde öğle yemeğinde bir araya geldi.
Öğrenciler için verilen yemekten sonra öğrencilere sosyal program çerçevesinde Kastabala Antik Kenti ile Karatepe Kilim Kooperatif gezisi düzenlendi. 


              

 

              

 

              

               

               

               

               

    

                              

 

11 Nisan 2017 (Bu haber 2600 defa görüntülendi)
İletişim
Dış İlişkiler Birimi Karacaoğlan Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Batı Girişi EG-Blok Zemin Kat 80000 Merkez/OSMANIYE
03288271000
03288250097
disiliskiler@osmaniye.edu.tr