Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
2023 YILI RESİM ÖZEL YETENEK SINAVI 3. YEDEK LİSTEDEN KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ADAY LİSTESİ

2023 YILI RESİM ÖZEL YETENEK SINAVI 3. YEDEK LİSTEDEN KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ADAY LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

 -Sınav sonuçları Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesinin resmi web sayfasında ilan edilir. Ayrıca Fakülte Özel Yetenek Sınavını kazanan asıl ve yedek adayların listeleri Fakülte ilan panolarında duyurulur. Listelerin ilanından sonra verilen tarihler arasında asıl olarak kazanan adayların kayıtları yapılacak ve kontenjanlar dolana kadar ilan edilen yedek listeden kayıtlara devam edilecektir. Kesin kayıt işlemleri Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılacaktır.

 -Kayıt için gerekli tüm belgeler Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nın resmi web sayfasında ilan edilir. 

 -Kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan adayların kayıt için gerekli belgeler ile Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'na bizzat başvurmaları gerekir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmez.

15 Eylül 2023
İletişim
OsmaniyeKorkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
00328825009
mtgs@osmaniye.edu.tr