Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ’de NoCode Eğitimi Gerçekleştirildi

Üniversitemiz, öğrencilere sunduğu kariyer fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. Üniversitemiz bünyesinde faaliyet gösteren IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Kulübü tarafından düzenlenen NoCode Eğitimi, bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Gökhan Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşti. 

Eğitim kapsamında, öğrencilere NoCode uygulamalarının temel prensiplerini öğreten Yılmaz, Xpoda ekosistemindeki kariyer fırsatlarına dair bilgi ve tecrübelerini aktardı. Öğrencilere teknolojiyi kullanarak çözümler üretme konusunda ilham verici bir perspektif sunan eğitim, Xpoda ekosisteminde karşılaşılabilecek kariyer fırsatlarına dair kapsamlı bir bakış açısı da kazandırdı. Etkinliğe katılan öğrenciler, teknolojinin hızla değişen bağlamında NoCode'un iş dünyasındaki rolünü anlama fırsatı buldular.

IEEE Kulübü Başkanı Ahmet Nihat Velioğlu, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Gökhan Yılmaz'ın bilgi dolu sunumu, öğrencilerimize NoCode alanında sadece teorik değil, aynı zamanda pratik bilgilerle donanmış bir perspektif sundu. Bu etkinlik, öğrencilerimizin sektörel gelişmelerle yakından tanışmasına ve kariyer yolculuklarında rehberlik edecek önemli bilgilerle donanmalarına katkı sağladı. IEEE olarak, öğrencilerimizi sektör profesyonelleriyle buluşturarak onların gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz." dedi.

20 Kasım 2023 (Bu haber 424 defa görüntülendi)