Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Öğretim Üyesinin TÜSEB B Grubu Projesi Desteklenmeye Değer Bulundu
Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ufuk Bal'ın yürütücü olarak yer aldığı "Diyabetik Retinopati Hastalığının Sınıflandırılması için Derin Öğrenme Tabanlı Cihaz Tasarımı" adlı proje, "Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı B Grubu Ar-Ge Projeleri Destek Programı" kapsamında destek almaya hak kazandı.

Toplam bütçesi 1.008.200₺ olan projede OKÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ufuk Bal yürütücü olarak görev alırken, araştırmacı olarak Prof. Dr. M. Özgür Zengin (İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi), Prof. Dr. Ömer Kartı (İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Fakültesi), Prof. Dr. Alkan Bal (Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi), Doç. Dr. F. Önay Koçoğlu (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yazılım Mühendisliği) ve yardımcı personel olarak Öğr. Gör. Ebubekir Akkuş (Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Meslek Yüksekokulu) yer alıyor.

Prof. Dr. Ufuk Bal’a projesinde başarılar dileyen üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Değerli mesai arkadaşımızın çalışmalarının bilimsel ve toplumsal olarak büyük bir etki yaratmasını umuyorum.” dedi.
18 Eylül 2023 (Bu haber 525 defa görüntülendi)