Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş. Arasında İş Birliği Protokolü

Üniversitemiz ile Türkiye TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş. arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Rektörlük Binası makam odasında düzenlenen imza törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Üniversitemiz Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nihat Arıkan ile dünya turizm devi TUİ Grubun Türkiye Temsilcisi Av. Kaan Şahinalp ve İnsan Kaynakları Direktörü Murat Satı Demirel katıldı.

Üniversitemiz Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve Rekreasyon Yönetimi Bölümü ile Türkiye TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş. (TT Hotels Turkey Otel Hiz. Turz. ve Tic. A.Ş.) kapsayan iş birliği protokolü ile OKÜ Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve Rekreasyon Yönetimi Bölümü ve TT Hotels Turkey Otel Hiz. Turz. ve Tic. A.Ş. arasında mesleki ve eğitsel konularda işbirliği yapmayı, öğrencilerin kendi istekleri dahilinde istihdam edilmelerine, öğretim elemanlarının iş başı eğitimleriyle akademik araştırmalarına ve OKÜ personelinin TT Hotels Turkey Otel Hiz. Turz. ve Tic. A.Ş. tesislerinde tatil olanaklarından yararlanmalarına ilişkin usul ve esasları kapsıyor. Ayrıca iş birliği protokolü ile TT Hotels Turkey Otel Hiz. Turz. ve Tic. A.Ş personeline sunulan tüm hizmet içi eğitimlerden istihdam edilen Üniversitemiz öğrencileri de yararlanabilecek.

Üniversitemiz ve Türkiye TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş. arasında gerçekleştirilen protokol, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ile Türkiye TT Hotels Turkey Otel Hizmetleri Turizm ve Ticaret A.Ş. adına TUI Grubun Türkiye Temsilcisi Av. Kaan Şahinalp tarafından karşılıklı imza altına alındı.

Yeni iş birliği protokolü hakkında konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Bu protokol ile mesleki ve eğitsel konularda iş birliği yapmayı bunun yanı sıra öğrencilerimizin nitelikli konaklama işletmelerinde staj yapmaları, Üniversitemiz personelinin TT Hotels Turkey Otel Hiz. Turz. ve Tic. A.Ş. tesislerinde tatil olanaklarından avantajlı bir şekilde yararlanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. İş birliğinin Üniversitemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Biz bu iş birliği protokolünü çok önemsiyoruz ve bu tür iş birliklerinin arttırılması noktasında da devletimizin bize sunduğu imkânları etkin ve etkili bir şekilde kullanmaya devam edeceğiz.” dedi.

25 Kasım 2021 (Bu haber 191 defa görüntülendi)