Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz Kütüphane Haftası’nda OKÜ Kütüphane’yi Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, 60. Kütüphane Haftası dolayısıyla üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığını ziyaret etti. 

Kütüphane Haftası’nda, üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığını ziyaret eden ve kütüphane çalışanlarımızla bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, kütüphane çalışanlarımızın sorun ve taleplerini dinledikten sonra Kütüphane Haftası’nı kutladı ve çalışanlarımıza karanfil hediye etti.
Ziyarette, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Necati Gök ve şube müdürleri Rektörümüze eşlik ederek kütüphanemiz hakkında bilgiler paylaştı.
Ziyaretin devamında, kütüphanede ders çalışan öğrencilerle sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, öğrencilerin görüşlerini alarak öğrencilere derslerinde başarılar diledi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, OKÜ Kütüphanesinde öğrencilerin, akademik ve idari çalışanların bilgiye erişme gereksinimlerinin yenilikçi bir vizyon dahilinde sunulan hizmetle karşılandığını belirterek ‘’Tüm kütüphane çalışanlarımızın Kütüphane Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.’’ dedi.

27 Mart 2024 (Bu haber 176 defa görüntülendi)