Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Uzaktan Eğitim Yürütme Kurulu 2. Toplantı (2022 - 2023 eğitim öğretim yılı) Yapıldı.

Her dönem gerçekleştirilen Uzaktan Eğitim Yürütme Kurulu Toplantısı 27 Ocak 2023 Cuma günü MS Teams üzerinden online olarak gerçekleştirildi. Üniversitemiz rektör yardımcısı Sayın Prof. Dr. Coşkun Özalp başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya OKÜUZEM Müdürü Doç. Dr. Oğuzhan ÇOLAKKADIOĞLU, Bilgi İşlem Daire Başkanı Kadir ULUDAĞ, OKÜUZEM personelleri ve fakülte/yüksekokul temsilcileri katıldı.

 

Söz konusu toplantıda uzaktan eğitimde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, Web sayfalarının güncellenmesi, Üniversitemiz uzaktan eğitim misyon, vizyon, stratejik amaç ve hedefleri, Üniversitemiz uzaktan eğitim politikaları, Üniversitemiz uzaktan eğitim performansını değerlendirilmesi için çalışmalar, Üniversitemiz uzaktan eğitiminde süreç yönetimi, Üniversitemiz uzaktan eğitiminde bilgi güvenliği ve güvenirliği, Uzaktan eğitimde programların tasarımı ve onayı, Uzaktan eğitimde ölçme ve değerlendirme, Uzaktan eğitimde öğretim yöntem ve teknikleri, Uzaktan eğitimde öğrenci geribildirimleri, Uzaktan eğitimde öğretim elamanlarının öğretim yetkinliği Uzaktan eğitimde öğrenme kaynakları konu başlıkları değerlendirildi. Toplantıda bu konularda iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının devam edilmesine karar verildi.

Toplantı karşılaşılan sorunlar hakkında fikir alışverişleriyle, çözüm yolları hakkında katılımcıların paylaşımda bulunması ile sona erdi.

 


 

 

 

 

30 Ocak 2023 (Bu haber 318 defa görüntülendi)
İletişim
OsmaniyeKorkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
03288250097
uzem@osmaniye.edu.tr