Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Aile Danışmanlığı Sertifika Programı 5. Grup Eğitimini Başarıyla Tamamladı

Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜ-UZEM) tarafından Doç. Dr. Oğuzhan Çolakkadıoğlu koordinatörlüğünde yürütülen Aile Danışmanlığı sertifika programında beşinci grup eğitimini 06.03.2022 tarihinde yapılan sınavla tamamladı.

Aile Danışmanlığı konusunda Almanya Weinheim Aile Terapisi ve Süpervizör Sertifikasına sahip 5, Almanya Weinheim Aile Terapisi Sertifikasına sahip 4 ve alanında uzman 3, 7 üniversiteden toplam 12 akademisyenle 29 Ekim 2021 tarihinde başlanan Aile Danışmanlığı Sertifika Programını 15 kursiyer başarıyla bitirdi. Söz konusu eğitimle ilgili OKU-UZEM müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “5. Grup eğitimin tamamlandığı, 6. Grup çalışmaları için hazırlıkların devam ettiği belirtilmiş, sertifika programına katılan kursiyerlere ve emeği geçen herkese teşekkür edilmiştir.”

Sertifika Programına katılan kursiyerlerimizden bazılarının görüşleri;
Psikolojik Danışman Kardelen Serin (Muğla): “Aldığım eğitim unutmaya başladığım bilgilerimi hatırlamamda ve lisans eğitiminde değinilmeyen Aileyle danışma nasıl yapılır? ve Kuramsal temelleri nelerdir? Sorularıma ve daha nicesine cevap oldu.”
Psikolojik Danışman Sevim Arslankurt (Hatay): “Eğitimde çok çeşitli alanlarda uzman birçok hocanın katılımının olması ve her birinin farklı tecrübe, bilgi birikimi sunmaları ve hocaların yalnızca yüksek öğretim kurumlarında çalışmamaları, sahada çiftlerle çalışmalarının bu sürece çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Tekniklerde oldukça açık ve uygulayıcı şekilde aktarıldı, ben kendi adıma çok teşekkür ederim.”
Sosyolog Fatma Nur Ege (Osmaniye): Eğitimimiz boyunca bütün hocalarımız bizlerle ayrı ayrı ilgilendiler, alanında profesyonel eğitimcilerle çalışmak benim için güzel bir deneyim oldu, edindiğim bilgiler meslek hayatımda ve kişisel hayatımda her zaman benimle olacak, her şey için teşekkürler.”
Psikolojik Danışman Sonay Tanır (Hatay): “Almış olduğum aile danışmanlığı eğitimi benim için oldukça keyifli ve verimli idi özellikle eğitim veren kıymetli hocalarımla tekrar bir araya gelmek deneyim ve bilgi birikimlerinden cömertçe yararlanmak hem mesleki hem de duygusal anlamda oldukça doyurucu idi. Eğitimde katkısı olan tüm ekibe sonsuz teşekkürler.”
Psikolojik Danışman Hazal Öz (Mersin): “Bu eğitime katılmak verdiğim en doğru karar olmuş. Hayatıma ve mesleğime çok değerli katkıları oldu. Keşke hiç bitmesin dediğim çok keyifli bir eğitimdi. Dört buçuk aya çok kıymetli bilgiler ve tecrübeler sığdıran ve bizi alanında çok önemli isimlerle bir araya getiren Oğuzhan hocama ne kadar teşekkür etsem az. Unutulmaz bir eğitimdi.”
Psikolojik Danışman Hayriye Nevra Erserim (Gaziantep): “Benim için çok güzel bir deneyimdi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizi ve değerli hocalarımı tanımak çok kıymetli benim için. Mutlaka devamını getireceğim. Bana çok şey kattınız. Her şey için çok teşekkür ederim. Gerçekten ilaç gibi geldiniz.”

6 Mart 2022 (Bu haber 1094 defa görüntülendi)
İletişim
OsmaniyeKorkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
03288250097
uzem@osmaniye.edu.tr