Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Kariyer Yolculuğu 1 Başlıklı Online Eğitim Gerçekleştirildi.

Üniversitemiz ile Osmaniye İşkur ve İş Kulübü’nün ortak organize ettiği Kariyer Yolculuğu I Programı Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin (UZEM) desteği ile çevrimiçi olarak düzenlendi. 

Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Adnan Bozdoğan’ın açılış konuşmasını yaptığı etkinlikte öncelikle Osmaniye İş Kulübü Ekip Lideri İpek Manav Koç, İşkur ve İş Kulübü'nün eğitimleri ve faaliyetleri hakkında sunum yaptı. 

Daha sonra, Şenpiliç İnsan Kaynakları Yöneticisi Muzaffer Güven program kapsamında; 
Mülakata giderken nasıl bir hazırlık yapılmalı? Mülakatta nelere dikkat edilmeli? Mülakatta neler yapılmalı. Neler yapılmamalı? Mülakatta diğer adaylara fark atmak için neler yapılmalı ? İşverenlerin temel beklentileri nelerdir? İşveren beklentileri açısından şirketler arasında farklılık var mıdır? Pandemi nedeniyle işveren beklentilerinde değişiklik oldu mu? Şirket olarak yeni mezunlara mı yoksa tecrübeli adaylara mı öncelik veriyorsunuz? sorularına cevaplar verdi. 

Program sonunda Doç. Dr. Adnan Bozdoğan, programa desteklerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun'a, Şenpiliç İnsan Kaynakları Yöneticisi Muzaffer Güven'e, İş Kulübü Ekip Lideri  İpek Manav Koç’a, Osmaniye İŞKUR Müdürlüğü'ne ve İŞ Kulübü’ne teşekkür etti.

1 Ocak 1970 (Bu haber 542 defa görüntülendi)
İletişim
OsmaniyeKorkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
03288250097
uzem@osmaniye.edu.tr