Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Yaşlı ve Engelli Bireylere Sunulan Sosyal Hizmet Konulu Online Eğitim Verildi

Üniversitemiz, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Huzurevi ve Engelli Merkezleri personellerine yönelik online olarak 7 başlıkta düzenlenen eğitimin altıncısı olan “Yaşlı ve Engelli Bireylere Sunulan Sosyal Hizmet” konulu eğitim çevrim içi olarak yapıldı.


Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin koordinatörlüğünde Uzaktan Öğretim ve Yönetim Sistemimiz kullanılarak Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Huzurevi ve Engelli Kuruluşlarda görevli personellere yönelik düzenlenen “Yaşlı ve Engelli Bireylere Sunulan Sosyal Hizmet” konulu eğitim Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü Akademik Personeli  Dr. Öğr. Üyesi Zeynep TEKİN BABUÇ tarafından verildi.


Söz konusu eğitimde, "Ülkemizde yaşlı ve engelli bireylere yönelik olarak kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör, il özel idareleri ve sivil toplum kuruluşları tarafından sunulan sosyal hizmetler"  konularında bilgilendirme yapıldı. Katılımcılardan gelen soruların da yanıtlandığı eğitim yaklaşık 60 dakika sürdü ve katılımcılara katılım belgeleri e-devlet sistemi üzerinden tanımlandı.

7 Eylül 2021 (Bu haber 705 defa görüntülendi)
İletişim
OsmaniyeKorkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
03288250097
uzem@osmaniye.edu.tr