Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Akademik İdari Öğrenci Araştırma Merkezleri Üniversitemiz Dış Paydaşlara Destek Oluyor

Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı Huzurevi ve Engelli Merkezleri personellerine yönelik online olarak 7 başlıkta düzenlenen eğitimin ilki olan “Yaşlı ve Engelli Bireylere Sunulan Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” konulu eğitim çevrim içi olarak yapıldı.

 

Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin koordinatörlüğünde Uzaktan Öğretim ve Yönetim Sistemimiz kullanılarak Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Huzurevi ve Engelli Kuruluşlarda görevli personellere yönelik düzenlenen “Yaşlı ve Engelli Bireylere Sunulan Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” konulu eğitim Üniversitemiz UZEM Müdürü Doç. Dr. Oğuzhan Çolakkadıoğlu tarafından verildi.

 

Söz konusu eğitimde, “Rehberlik, psikolojik danışmanlık, rehberlik ile ilgili bilinmesi gerekenler, rehberliğin amaçları, yaşlılık, engellilik, yaşlı ve engelli bireylere yönelik rehberlik” konularında açıklama yapıldı. Katılımcılardan gelen sorularında yanıtlandığı eğitim yaklaşık 60 dakika sürerken, eğitime 190 kişi katıldı ve katılımcılara katılım belgeleri e-devlet sistemi üzerinden tanımlandı.

 

21 Mayıs 2021 (Bu haber 623 defa görüntülendi)
İletişim
OsmaniyeKorkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
03288250097
uzem@osmaniye.edu.tr