Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Rektörünün Birimlere Ziyaretleri Devam Ediyor

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) ve Çeviri ve Redaksiyon Birimi Araştırma Merkezi’ne ziyarette bulundu ve daha sonra da Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde gerçekleşen Devir Teslim Töreni’ne katıldı. 

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (UZEM) ziyaretinde OKÜ UZEM Müdürü Doç. Dr. Oğuzhan Çolakkadıoğlu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a ziyaret dolayısıyla çiçek takdim etti. 

Daha sonra Çeviri ve Redaksiyon Birimi  Araştırma Merkezi’ne ziyarette bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Dr. Öğretim Üyesi Adnan Barış Ağır’a görevinde başarılar dileyerek çiçek takdim etti.

Ziyarette Dış İlişkiler Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Ceyhun Yükselir de bulundu.

Çeviri ve Redaksiyon Araştırma Merkezi ziyaretinden sonra Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde gerçekleşen devir teslim törenine katıldı.

Devir teslim töreninde; Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Demirtaş  ve Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Cengiz Gökşen ile Dr. Öğretim Üyesi Ali Doğaner de yer aldı. 

Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi yeni Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Murat Gök, önceki dönem Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Nazlı Ağgün’e  katkılarından dolayı teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun,  Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi önceki dönem Müdürü Öğretim Üyesi Nazlı Ağgün’e katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket taktim ederken, yeni Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Murat Gök’e de görevinden başarılar dileyerek çiçek takdim etti. 

Daha sonra Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Fen Edebiyat Fakültesi’ni ziyaret etti. Ziyarette,  Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eyüp Tel, Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ayça Gerçek ile Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Demirtaş hazır bulundu.

Ziyaretlerde  ve Devir Teslim Töreninde, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp eşlik etti.

1 Ocak 1970 (Bu haber 571 defa görüntülendi)
İletişim
OsmaniyeKorkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
03288250097
uzem@osmaniye.edu.tr