Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Geleceğe Uzanan Eller Kulübü’nden Kırmacılı Köy Okuluna Kitap Bağışı

Üniversitemiz kulüplerinden Geleceğe Uzanan Eller Kulübü Kırmacılı Köyü Şehit Mehmet Ünaldı İlkokulu ve Ortaokulu için kitap bağışında bulundu.

Geleceğe Uzanan Eller Kulübü Başkanı Hicran Örken tarafından başlatılan kitap bağışında kulüplerinin de katkılarıyla toplamda 1000 kitap toplandı. Toplanan kitaplar, Üniversitemiz Geleceğe Uzanan Eller Kulübü öğrencileri tarafından Kırmacılı Köyü Şehit Mehmet Ünaldı İlkokulu ve Ortaokulu’na götürülerek, minik öğrencilere teslim edildi.

Ayrıca kulüp öğrencileri tarafından düzenlenen etkinliklerde öğrencilere pamuk şeker ve meyve suyu dağıtımı yapılırken, yüz ve parmak boyama etkinliği de gerçekleştirildi. Oynanan oyunlarla minik öğrenciler eğlenceli anlar yaşarken kitap bağışında bulunan Geleceğe Uzanan Eller Kulübü’ne teşekkür etti.

Geleceğe Uzanan Eller Kulübü Başkanı Hicran Örken, “Minik öğrenci kardeşlerimize yardımcı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimize kitap okuma bilincini yerleştirmek istiyoruz,  küçük yaşta bunu başarırsak ilerisi içinde, kendilerinin gelişimi açısından çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Etkinliğimize katkıda bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca kapılarını bize açan Kırmacılı Köyü Şehit Mehmet Ünaldı İlkokulu ve Ortaokulu yönetimine de teşekkür ediyorum.” dedi.

31 Ocak 2022 (Bu haber 690 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleşkesi 80000 Fakıuşağı / OSMANİYE
03288271000
03288250097
saglikkultur@osmaniye.edu.tr