Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
“Ulusal Staj Programı (USP)” Bilgilendirme Toplantıları Üniversitemizde Yapıldı
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Tarafından Başlatılan “Ulusal Staj Programı (USP)” Bilgilendirme Toplantıları üniversitemiz Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yapıldı.

“Ulusal Staj Programı (USP)” Bilgilendirme Toplantısı 21 Aralık 2022’de Osmaniye Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik yapıldı.

Üniversitemiz öğrencilerinin fırsat eşitliği çerçevesinde ve liyakat esaslarına uygun olarak kamu kurumları ve özel sektör kuruluşlarınca sunulan staj olanaklarından faydalanmasını sağlamak adına Ulusal Staj Programının Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından başlatıldığını belirten üniversitemiz Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Adnan Bozdoğan, başvuru ve detaylar için: https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresini takip etmelerinin önemli olduğunu söyledi. 

OKÜ KAGEM Müdürü Doç. Dr. Adnan Bozdoğan tarafından düzenlenen toplantılarda, Ulusal Staj Programı 2023'ün önemi vurgulanırken öğrencilerin nasıl başvuru yapacakları, değerlendirme süreci ve yöntemi, staj süreci, stajyerin yükümlülükleri, stajın değerlemesi ayrıntılı olarak anlatıldı.

Doç. Dr. Adnan Bozdoğan toplantıların son bölümünde sık sorulan sorular ve bunlara verilen cevapları paylaşarak, program sonunda katılımcıların sorularını da yanıtladı.
26 Aralık 2022 (Bu haber 464 defa görüntülendi)
İletişim
Karacaoğlan Kampüsü 80000 OSMANİYE/TÜRKİYE
03288271000
03288250966
omyo@osmaniye.edu.tr