Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
TÜBİTAK Başkanı, “Bilim ve Teknoloji Odaklı Ekosistemimizi Gençlerimizle Birlikte Geliştiriyoruz” Başlıklı açılışta bölümümüz öğrencileri müzik dinletisi gerçekleştirdi.
Üniversitemizin 2022-2023 Akademik Yılı Açılışı kapsamında üniversitemize gelen TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, “Bilim ve Teknoloji Odaklı Ekosistemimizi Gençlerimizle Birlikte Geliştiriyoruz” başlıklı açılış dersi verdi. 

Programa Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz başta olmak üzere Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, İl Jandarma Komutanı J. Albay Can Altundarak, Osmaniye Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü V. İrfan Remzi Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, OOSB Müdürü Musa Gönül,  üniversitemiz akademik ve idari personeli, öğrencilerimiz ile çok sayıda davetli katıldı. 

15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde gerçekleştirilen “Bilim ve Teknoloji Odaklı Ekosistemimizi Gençlerimizle Birlikte Geliştiriyoruz” açılış dersi saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başladı.

Programda, Üniversitemiz Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Zeynep Şekeroğlu ile 2. Sınıf öğrencisi Mehmet Enes Erat tarafından müzik dinletisi gerçekleştirdi.
11 Kasım 2022 (Bu haber 117 defa görüntülendi)