Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Fakültemiz, Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Çağdaş Sanatlar Galerisi'nde Müzik Dinletisi Düzenlendi.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Üniversitemiz Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümü 2. sınıf öğrencilerinden oluşturulan koro dinletisi Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi’nde düzenlendi.

Düzenlenen programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye Belediye Başkan Yardımcısı Hulisi Akkuş, İl Jandarma Komutanı Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp, İl Defterdarı Emin Temiz, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir ile çok sayıda davetli ve öğrenci katıldı.

Resim-Heykel Sergisi ve Müzik Dinletisi programının açılış konuşmasını Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Necmettin Yağcı ile Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun yaptı.

Açılış konuşmalarından sonra Fakültemiz Öğretim Görevlisi Şef Ahmet Can Çakal yönetimindeki Müzik Bölümü korosu eserler seslendirdi. Seslendirilen eserlere Fakültemiz Arş. Gör. Ahmet Korkmaz tarafından piyano ile  eşlik edildi.

11 Kasım 2022 (Bu haber 152 defa görüntülendi)