Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ Erasmus+ Oryantasyon Etkinliği

Erasmus+ programının tanınırlığını arttırmak ve potansiyel yararlanıcıları Erasmus+ programına katılmaya teşvik etmek  amacıyla 2018 yılından bu yana Üniversitemiz Dış İlişkiler Birimi tarafından düzenlenen OKÜ Erasmus Günleri (ErasmusDays) Etkinliği bu yıl 08 Kasım 2021 tarihlerinde Üniversitemiz Kadirli Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi.
   
Üniversitemiz Rektör Danışmanı, Dış İlişkiler Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, OKÜ ErasmusDays Etkinliği hakkında öğrencilere bilgiler verdi.

Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Erasmus+ programının tanınırlığını ve bu programa yönelik projelerin görünürlüğünü arttırmak ve potansiyel yararlanıcıları Erasmus+ programına katılmaya teşvik etmek amacıyla OKÜ Erasmus Günleri (ErasmusDays) Etkinliğinin düzenlendiğini ifade etti.

Programa Fakültemiz Dekanı Sayın M. Hamil NAZİK konu hakkında yürütmüş olduğu projelerden bahsederek katkıda bulundu. OKÜ Erasmus Günleri (ErasmusDays) Etkinliği süresince Dış İlişkiler Birimi çalışanları Öğr. Gör. Funda Özbakır, Öğr. Gör. Göksel Coşkun ve Öğr. Gör. Mustafa Gökberk Çapraz, yaptıkları sunumlarla Erasmus+ programı ve kapsadığı hareketlilik türleri hakkında tanıtıcı bilgileri, bunun yanı sıra Üniversitemizin 10 yıllık Erasmus+ deneyiminin nicel ve nitel çıktılarını öğrencilere aktarma fırsatı buldu.

Programda Kadirli Yerleşkesi Akademik ve İdari personeli ile öğrencileri katılım gösterdi. Öğrencilerin Erasmus+ programına ilişkin sorularına yanıt vermek üzere gerçekleştirilen interaktif oturumlarla birlikte etkinlik son buldu.

11 Kasım 2021 (Bu haber 197 defa görüntülendi)
İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi, 2006 Sokak No12 Kadirli/OSMANİYE/ e-mail kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr
03288271000
kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr