Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay UZUN' dan Kadirli Yerleşkesine Ziyaret

Üniversitemiz Kadirli Yerleşkesi'nde devir teslim törenleri gerçekleşti. 

 

Kadirli Meslek Yüksekokulu binasında gerçekleşen devir teslim törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. M. Hamil Nazik, Kadirli Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi İnci Andırın ve Öğretim Görevlisi Nihat Kaya ve önceki dönem Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Yurdal katıldı. Kadirli Meslek Yüksekokulu önceki dönem Müdürlük görevini yapan Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, görevi Doç. Dr. Mustafa Sevindik’e devrederken önceki dönem Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Yurdal ise Müdür Yardımcılığı görevini Öğretim Görevlisi Nihat Kaya’ya bıraktı.

 

Daha sonra Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda gerçekleşen devir teslim töreninde Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu önceki dönem Müdürlük görevini yapan Dr. Öğretim Üyesi Nermin Bahşi, görevi Prof. Dr. Nihat Arıkan’a devretti. Devir teslim töreninde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. M. Hamil Nazik, Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Fatma Hepsağ ve Dr. Öğretim Üyesi  Aslı Özge Özgen Çiğdemli ile Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokul sekreteri Sadık Kemaneci bulundu. 

 

Devir teslim töreni sonrasında Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi ve Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’na gelen Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Prof. Dr. Coşkun Özalp ile  Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. M. Hamil Nazik ve Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Hilmi Aladağ ile beraberindekiler Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi ve Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu binasını gezerek incelemelerde bulundular.

10 Mart 2021 (Bu haber 312 defa görüntülendi)
İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi, 2006 Sokak No12 Kadirli/OSMANİYE/ e-mail kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr
03288271000
kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr