Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Başhekim Şamil GEREK'ten Fakültemize Ziyaret

Kadirli Devlet Hastanesi Başhekimi Şamil Gerek, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Gerek; ilk görev yeri olan Kadirli’ye bir gönül bağı olduğunu söyledi. Ailesinin Andırın kökenli olduğunu belirten Başhekim Gerek ”Bu coğrafya insanının özelliklerinden biri yüksek sezgileridir. Kendilerine değer veren, görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan insanları hemen tanır ve saygı duyarlar. Görevimiz ne olursa olsun önemli olan insanlarla gerekli sosyal ilişkiyi kurabilmektir. Bu işimizdeki başarının yarısıdır.” dedi.

Başhekim Şamil Gerek’in ziyaretinden memnuniyetini belirten Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut Hamil Nazik Kadirli’li olduğunu belirterek "Fakülte dekanlığını kabul etmemin bir nedeni de elbette bu coğrafyaya olan gönül borcumdur. Öğrenim ve görevim süresince buralardan ayrı kalmamız bu topraklara olan borcumuzu kat kat arttırdı. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi olarak Türkiye’nin en başarılı fakülteleri arasına girip bu fakülteyi cazibe merkezi haline getireceğiz. Buna gönülden inanıyor ve çalışmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz." dedi.

17 Şubat 2021 (Bu haber 336 defa görüntülendi)
İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi, 2006 Sokak No12 Kadirli/OSMANİYE/ e-mail kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr
03288271000
kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr