Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz Prof. Dr. Turgay UZUN, Kadirli İlçemize Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Kadirli İlçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Kadirli ilçe ziyaretinde ilk olarak Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında Kadirli Organize Sanayi Bölgesi firmalarından EMTA Kablo Sanayi ve Ticaret A. Ş.’ye ziyarette bulundu. 

Ziyaret kapsamında EMTA Kablo Genel Müdür Yardımcısı Ümit Galip Uncu, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a EMTA Kablo Sanayi ve Ticaret A. Ş. hakkında bilgiler verdi. 

  

Ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve beraberindekiler, EMTA Kablo AR-GE Merkezi, laboratuvarları ve üretim sahasını gezerek EMTA Kablo Genel Müdür Yardımcısı Ümit Galip Uncu’dan yerinde bilgiler aldı. 

Ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi olarak EMTA Kablo Sanayi ve Ticaret A. Ş. ile ikili işbirliğini önemsediklerini belirterek  Üniversitemize göstermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı  EMTA Kablo Genel Müdür Yardımcısı Ümit Galip Uncu’ya teşekkür etti. 

  

Ziyaret kapsamında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Coşkun Özalp, Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Hamil Nazik ve İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Cafer Takırtaş eşlik etti. 

Daha sonra  Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Üniversitemiz Kadirli Yerleşkesi’nde Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nihat Arıkan, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Hamil Nazik, Kadirli Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Mustafa Sevindik ile Öğretim Elemanları ve İdari Personel ile bir araya geldi. 

  

           Bu ziyaretin ardından Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık’ı makamında ziyaret etti.

  

Kadirli Kaymakamlığı ziyaretinde görüş alışverişinde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, misafirperverliği için Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık’a teşekkür etti.  

Ziyaret dolayısıyla Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a teşekkür etti. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun daha sonra Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı makamında ziyaret etti. 

  

Ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve beraberindekilere hediye takdim etti.    

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, misafirperverliği dolayısıyla Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür etti. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a Kadirli Kaymakamlığı ve Kadirli Belediyesi ziyaretinde Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp, Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Nihat Arıkan, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Hamil Nazik ve Kadirli Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Mustafa Sevindik eşlik etti.

22 Mayıs 2021 (Bu haber 518 defa görüntülendi)
İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mh. Yunus Emre Cd. No.8 80760 Kadirli/Osmaniye
03287172579
03287172580
kadirlimyo@osmaniye.edu.tr