Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Yüksekokulumuzda Devir Teslim Töreni Yapıldı

 

                   

Kadirli Meslek Yüksekokulu binasında gerçekleşen devir teslim törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp, Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof.  Dr. M. Hamil Nazik, Kadirli Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi İnci Andırın ve Öğretim Görevlisi Nihat Kaya  ve önceki dönem Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Yurtal katıldı.

                                          

Yüksekokulumuzda önceki dönem Müdürlük görevini yapan Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, görevi Doç. Dr. Mustafa Sevindik’e devrederken önceki dönem Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mehmet Yurtal ise Müdür Yardımcılığı görevini Öğretim Görevlisi Nihat Kaya’ya bıraktı.

Devir teslim töreninde Doç. Dr. Mustafa Sevindik, görevi süresince Kadirli Meslek Yüksekokulu’na verdiği katkılarından dolayı Doç. Dr. Bülent Yanıktepe’ye teşekkürlerini sunarken, Yanıktepe ise Kadirli Meslek Yüksekokulu yeni Müdürü Doç. Dr. Mustafa Sevindik’e yeni görevinde başarılar diledi.

Yüksekokulumuzun devir teslim töreninin sonunda karşılıklı hediye takdiminden sonra Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve beraberindekiler Kadirli Meslek Yüksekokulu binasını gezdi.

                   

                   

                   

                   

                   

                   

10 Mart 2021 (Bu haber 509 defa görüntülendi)
İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mh. Yunus Emre Cd. No.8 80760 Kadirli/Osmaniye
03287172579
03287172580
kadirlimyo@osmaniye.edu.tr