Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi'nde Dekan Prof. Dr. Ahmet Demirtaş Göreve Başladı

Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi’nde,  Dekan Prof. Dr. Ahmet Demirtaş görevine başladı. İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanlık görevine atanan Prof. Dr. Ahmet Demirtaş’ı Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ziyaret etti. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, dekanlık görevine başlayan Prof. Dr. Ahmet Demirtaş’a başarılar diledi. Dekan Prof. Dr. Ahmet Demirtaş ise konuşmasında, fakültenin gelişim sürecinde daha da ileriye taşınması için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti. Ayrıca, akademik kadro, öğrenciler ve idari personel ile iş birliği içinde çalışarak fakültenin başarı grafiğini daha da yukarı taşımak istediğini ifade etti. 

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi'nin adı  04 Ağustos 2023 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan kararla "İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi" olarak değiştirilmişti. Arkeoloji, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık, Tarih ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerini bünyesinde barındıran fakültemiz eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmektedir.

30 Ocak 2024 (Bu haber 177 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Karacaoğlan Yerleşkesi 80000 OSMANİYE
03288251818