Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Polonya’dan Gelen Misafirlerini Ağırladı

Üniversitemizin 2014 yılından bu yana ortağı olduğu ve Dış İlişkiler Birimimiz tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ ÇukurovaMed Staj Konsorsiyumu kapsamında ders verme faaliyetini gerçekleştirmek üzere Polonya’dan öğretim üyeleri ve idari personeli  konuğumuz oldu.


İlk aşamada Üniversitemiz Rektörlük Büyük Salonda gerçekleşen eğitim programının açılış konuşmalarını Üniversitemiz Dış İlişkiler Birim Koordinatörü ve aynı zamanda Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir yaptı. University of Social Sciences and Humanities (SWPS) Wroclaw Şehrinden Operasyon Müdürü Patrycja Sobczak, Polonya ülke tanıtımının yanı sıra programın tanıtımı ve SWPS Üniversitesi'nin tanıtımı ile yer aldığı projeleri hakkında üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencileri başta olmak üzere birçok öğrencimize  bilgilendirme yaptı.

Daha sonra SWPS Üniversitesi Poznan Şehrinden Operasyon Müdürü Aleksandra Gutkowska-Maciejuk ise Polonya’da kadın olmak ve aile yaşantısı hakkında bilgiler paylaştı.
SWPS Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Üyeleri, Wroclaw Şehrinden gelen Mariusz Wszolek ve Krzysztof Moszczynski  de programa katıldı.

Program sonrasında ise SWPS Üniversitesi Operasyon Müdürü Patrycja Sobczak, SWPS Üniversitesi Operasyon Müdürü Aleksandra Gutkowska-Maciejuk, SWPS Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Üyeleri Mariusz Wszolek ve Krzysztof Moszczynski, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’u makamında ziyaret ettiler.

Polonya’dan Üniversitemize gelen konuklar, Üniversitemiz Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Üyeleri ve üniversitemiz öğrencilerine SWPS Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü hakkında bilgi verdi.

Daha sonra konuklara Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi’ndeki Resim ve Heykel Galerisi gezdirildi.

 

                                   

21 Mart 2022 (Bu haber 485 defa görüntülendi)
İletişim
Dış İlişkiler Birimi Karacaoğlan Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Batı Girişi EG-Blok Zemin Kat 80000 Merkez/OSMANIYE
03288271000
03288250097
disiliskiler@osmaniye.edu.tr