Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Valencia Language Club Dil Okulları Erasmus+ Ders Verme Hareketliliği Kapsamında Üniversitemizi Ziyaret Etti

Koordinatörlüğü Çukurova Üniversitesi Dış İlişkiler Birimi tarafından yürütülen “Çukurova Erasmus Staj Konsorsiyumu” kapsamında İspanya'nın Valencia şehrinde bulunan Valencia Languages Club Dil Okulları’nın yetkilisi ve Genel Müdürü Maria Alejandro 04-08 Aralık 2017 tarihleri arasında Üniversitemiz ve diğer konsorsiyum ortakları olan bölge üniversitelerinde bulunan Yabancı Diller Yüksekokulu okutmanları ve hazırlık sınıfı öğrencilerine seminer vermek üzere ziyarette bulundu.

Bu ziyaret esnasında; Yabancı Dil Öğretimi ile ilgili güncel teknik ve metotlar üzerinde durulmuş olup, dil öğretiminde “Esneklik, Temel Dil Bilgisi, Günlük Konuşma, Değişime Açıklık ve Kulüp Faaliyetlerini Destekleme” ile ilgili detaylı bilgi paylaşımı yapıldı.

Seminere Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü ve Dış İlişkiler & Erasmus Kurum Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Serpil Uçar, Yabancı Diller Yüksekokul Müdür Yardımcısı Okt. Kübra Örsdemir, Çukurova Üniversitesi Erasmus Kurum Koordinatörü Okutman Semra Sadık Krupka,  Uzm. Funda Özbakır ve Yabancı Diller Yüksekokulu Okutman ve öğrencileri katıldı.

Seminer sonrasında Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret eden Maria Alejandro, üniversitemiz ve yapılanması konusunda beğenilerini dile getirirken Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk ise üniversitemize gerçekleştirilen ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletti.

1 Ocak 1970 (Bu haber 1976 defa görüntülendi)
İletişim
Dış İlişkiler Birimi Karacaoğlan Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Batı Girişi EG-Blok Zemin Kat 80000 Merkez/OSMANIYE
03288271000
03288250097
disiliskiler@osmaniye.edu.tr