Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Osmaniye Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi Ziyareti

 

 

 

 

 

 

 

Osmaniye Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi Dil Bölümü 12’nci sınıf öğrencileri ile Okul Müdürü Yücel Erdoğan, İngilizce Öğretmeni Sacide Gül ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Özlem Okursarı  Üniversitemizi ziyaret etti.

Üniversite atmosferini yerinde yaşamak isteyen öğrenciler ilk olarak Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi'ni gezdi. Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi ve  Yabancı Diller Yüksekokulu’nda derslere katılan öğrencilere Üniversitemiz öğretim elemanları tarafından bilgiler verildi.

Daha sonra Üniversitemiz Rektörlük Büyük Salon'da Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Ceyhun Yükselir ile bir araya gelen öğrencilere Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Ceyhun Yükselir  Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İngilizce Mütercim ve Tercümanlık Bölümü'nün   geleceği,  iş imkânları ile    Üniversitemiz hakkında  genel bilgiler verdi ve öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun Osmaniye Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi öğrencilerini Üniversitemizde ağırlıyor olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Rektörlük Büyük Salon'da Osmaniye Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi Dil Bölümü 12’nci sınıf öğrencileri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Ceyhun Yükselir’e çiçek takdim etti.

Osmaniye Şehit Binbaşı Adil Karagöz Anadolu Lisesi’nin Üniversitemiz ziyaretinde Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Burçin Yapıcı, Araştırma Görevlisi Asiye Erdağ ile Üniversitemiz İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Adnan Barış Ağır ve Arş. Gör. Rakiye  Özdal öğrencilerle bire bir ilgilendi.

 


26 Ekim 2021 (Bu haber 629 defa görüntülendi)
İletişim
http//imtb.osmaniye.edu.tr/
03288273069
asiyeerdag@osmaniye.edu.tr