Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
İLK MEZUNLARIMIZI VERDİK!

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 10 Haziran 2022 günü çoşkulu bir törenle gerçekleşti. 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni’ne, Osmaniye Valisi Dr. Erdinç YILMAZ, Osmaniye Milletvekili Mücahit DURMUŞOĞLU, Belediye Başkan Vekili Mehmet Hulusi AKKUŞ, Baro Başkanı İbrahim Halil YAVUZDOĞAN, İl Jandarma Komutanı Vekili Jandarma Albay İlkay GÜL, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, üniversitemiz akademik ve idari çalışanları, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler anısına saygı duruşu ile İstiklal Marşı’nın okunmasını takiben başlayan törende, Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi öğrencisi İbrahim AVCI mezunlar adına konuşmasını gerçekleştirdi. Akabinde Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay UZUN, Osmaniye Milletvekili Mücahit DURMUŞOĞLU ve Osmaniye Valisi Dr. Erdinç YILMAZ mezun öğrenciler ve ailelerine hitaben konuşmalarını sundular.

Bu yıl ilk mezunlarını veren İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerinin de mezuniyet coşkusunu yaşadığı törende bölümümüz öğrencisi Sevil BAYRAM fakülte birincisi olarak; Gülaçan ÇİÇEK ise fakülte üçüncüsü olarak bölümümüzü gururlandırdılar. Tören başarı belgelerinin ve ödüllerinin takdimi, mezuniyet kütüklerine isim çakma, kep atma ve Grup Puzzel Band konseriyle sona erdi.

Bizlerin gururu olan mezun öğrencilerimize İngiliz Dili ve Edebiyatı ailesi olarak başarılar diliyoruz.

 

 

27 Temmuz 2022 (Bu haber 263 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, 2. Blok 2. Kat, Karacaoğlan Yerleşkesi 80000 OSMANİYE
03288251000
fefdekanlik@osmaniye.edu.tr