Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Fen Edebiyat Fakültesi 2021-2022 Öğretim Yılı Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi 2021-2022 öğretim  yılı Akademik Kurul Toplantısı, Fen Edebiyat Fakültesi Amfisi’nde yapıldı. Yapılan toplantı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başladı. 

Akademik Kurul Toplantısına, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, FEF Dekanı Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir,  Dekan Yardımcıları ile Fen Edebiyat Fakültesi öğretim elemanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker yaptı.  2021-2022 Akademik yılını değerlendiren FEF Dekanı Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker konuşmasında fakültenin tarihçesi hakkında bilgi vererek akademik ve idari yapılanmadan bahsetti.  

Daha sonra Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun bir konuşma gerçekleştirdi. Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, “Bir muhasebe yapılması açısından Akademik Kurul Toplantısı’nın çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Dekanımız burada önemli bir tablo ortaya koydu.  Akademik çalışmalar önemli ama tablo bize, bunun yetersiz olduğunu gösteriyor.  Sıralamamızı artırmamız gerekiyor. Bunu da hep birlikte başarı grafiğimizi yukarıya taşıyarak başaracağız.” dedi.

Akademisyenlerin eğitim- öğretimle ilgili karşılaşılan sorunlara ilişkin görüş ve önerileri ile toplantıya devam edildi. 

Fen Edebiyat Fakültesi 2021-2022 öğretim yılı Akademik Kurul Toplantısı kokteyl ile sona erdi.
29 Haziran 2022 (Bu haber 630 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Karacaoğlan Yerleşkesi 80000 OSMANİYE
03288251818