Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı’nda Devir Teslim Töreni
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı’nda, “Dekanlık” görevi devir teslim töreni düzenlendi.
 
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un uhdesinde devam eden Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı görevine, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından, Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker atandı. 

Fen Edebiyat Fakültesi’ndeki Devir Teslim Törenine, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp, Genel Sekreter Recep Şen, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Tutar, Kadirli Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nihat Arıkan, Fen Edebiyat Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Eyüp Tel ve Fen Edebiyat Fakültesi Sekreteri Ömer Kanat katıldı. 

Törende Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun uhdesinde devam eden Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı görevi, Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker’e devredildi. 

Törende konuşan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Tecrübesine, bilgi birikimine inandığım Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker, Üniversitemizin güzide ve köklü bir fakültesi olan Fen Edebiyat Fakültesi’nde, öğretim elemanlarımız, idari çalışanlarımız ve öğrencilerimizle birlikte daha güzel ve daha iyi işlere imza atacağını düşünüyorum. Bu vesileyle kendisine görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Fen Edebiyat Fakültesi Dekanlığı görevine getirilen Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker ise Fen Edebiyat Fakültemizi daha güzel  noktalara taşımak için akademik ve idari çalışanlarımızla birlikte dayanışma içerisinde çalışacağız.” diye konuştu. 

Törende konuşmaların ardından, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a çiçek takdim etti. Rektörümüz ise Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Özbaş Gerçeker’e çiçek takdim ederek görevinde başarılar diledi. 

Tören hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.
13 Ocak 2022 (Bu haber 825 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Karacaoğlan Yerleşkesi 80000 OSMANİYE
03288251818