Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi Başarıyla Tamamlandı

OKÜ Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinatörlüğünce üç gün süren  Fen ve Mühendislik Alanında TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi Üniversitemiz Rektörlük Büyük Salonda genel değerlendirme yapılarak sona erdi.

Kapanış programına katılan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Fen ve Mühendislik Alanında  TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi'ne katılan  kursiyerlere, eğitmenlere ve Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinatörümüz Doç. Dr. Bülent Yanıktepe’ye ve Düzenleme Kuruluna başarılı bir eğitim geçirdikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.  

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, konuşmanın ardından Düzenleme Kurulundan Üniversitemiz Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Keleş, Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitü Müdürü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, Üniversitemiz Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adnan Bozdoğan, Üniversitemiz Enerji Sistemleri Dr. Öğretim Üyesi Osman Kara, Üniversitemiz Endüstri Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Ordu ile eğitmenler, Atatürk Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezai Erçişli, Çukurova Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. N. Ebru Yaşa Kafkas, Çukurova Üniversitesi Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Lale Özbakır ve Çukurova Üniversitesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Musa Bozdoğan’a Teşekkür Belgesi, katılan kursiyerler ise sertifikalarını takdim etti. 

TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

20 Ekim 2021 (Bu haber 1012 defa görüntülendi)
İletişim
Karacaoğlan Yerleskesi 80000 Merkez / OSMANİYE
03288271000
03288250097
fbe@osmaniye.edu.tr