Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Yüksekokulumuzda Sosyal Güvenlik Haftası Etkinliği Düzenlendi

Düziçi Meslek Yüksekokulumuzda Sosyal Güvenlik Programı tarafından Sosyal Güvenlik Haftası etkinliği düzenlendi. Yüksekokulumuzun konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, Düziçi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürü Fatih ÖZ,  Şef Fatih CUMA ve Memur Fatma Gül KUŞ konuşmacı olarak katıldı.
16.’sı kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası Etkinliği kapsamında, Sosyal Güvenliğin önemine ve amacına dair detaylı bilgilere yer verildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Sosyal Güvenlik Bölüm Temsilcisi Ozan KARA günün anlam ve önemine dair konuşmasını yaptı.
Sosyal Güvenlik Programı Öğretim Görevlisi Büşra SOYDEMİR, toplumda sosyal güvenlik bilincinin oluşturulmasının önemine dair açıklamalarda bulundu. 
Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Selim Serhan YILDIZ, SGK çalışanlarının ve bölüm öğrencilerinin Sosyal Güvenlik Haftasını kutladı ve gerçekleştirilen etkinliklerin önemini vurguladı.
Düziçi SGK Müdürü Fatih ÖZ, konuşmasında sosyal güvenlik bilincinin geliştirilmesinde Sosyal Güvenlik Programı öğrencilerinin büyük bir rol sahibi olduğunu ifade etti. Yaşamın her noktasında Sosyal Güvenliğin büyük bir önem arz ettiğini vurgulayan ÖZ, öğrencilerin kendilerini hem alan kapsamında hem de diğer açılardan geliştirmesi gerekliliğinin önemini vurguladı.
Düziçi SGK Şefi Fatih CUMA, konuşmasında mesleki tecrübelerine yer verdi. Kurum içerisinde yükselme ve vatandaşlarla olan iletişimler konusunda detaylı bilgilendirme yaptı.
Düziçi SGK'da Memur olan Fatma Gül KUŞ, mezuniyet sonrası işe giriş süreçlerinden, kurumda edindiği tecrübelerden bahsetti. Eğitim hayatı sürecinde alana dair bilgilerin öğrenilmesinin, çalışma yaşamında büyük bir önem arz ettiğinin altını çizdi.
Öğrencilerin sorularının, konuşmacılar tarafından yanıtlanmasının ardından konuşmacılara çiçek ve teşekkür belgelerinin takdim edilmesiyle program sona erdi.


 
 
 

 
 

  
 

26 Mayıs 2022 (Bu haber 828 defa görüntülendi)
İletişim
OKÜ Düziçi Meslek Yüksekokulu İrfanlı Mahallesi 80600 Düziçi / Osmaniye
03288271000 Dahili: 5415 - 5402 - 5411 / 03288271043
duzicimyo@osmaniye.edu.tr