Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Düziçi Meslek Yüksekokulunda Hayırlı Olsun Ziyareti

Düziçi Belediye Başkanı Sayın Mustafa İBA, Osmaniye Çalışma ve İş-Kur Müdürü Sayın Hacı AKKOYUNLU, Düziçi Emniyet Müdürü Sayın Mustafa KARA ve Düziçi Belediye Meclis Üyesi Sayın Ökkeş EMİRLER, Korkut Ata Üniversitesi Düziçi Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Prof. Dr. Adnan BOZDOĞAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Düziçi Belediye Başkanı Mustafa İBA, Düziçi Belediyesi olarak eğitime önem verdiklerini ve okulun fiziki şartlarının iyileştirilmesi noktasında gerekli destekleri sağlamaya hazır olduklarını ifade etti.
Osmaniye Çalışma ve İŞKUR Müdürü Hacı AKKOYUNLU ise Düziçi için hizmet neferi olmaya devam edeceklerini belirtti. İstihdama ve insan eğitimine yönelik her adımı canı gönülden desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.


Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Düziçi Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Adnan BOZDOĞAN, Düziçi Belediye Başkanı Mustafa İBA’ya, Osmaniye Çalışma ve İş-Kur Müdürü Hacı AKKOYUNLU’ya, Düziçi Emniyet Müdürü Mustafa KARA’ya ve Düziçi Belediye Meclis Üyesi Ökkeş EMİRLER’e nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ileterek teşekkür etti. 

 

Preview

3 Mayıs 2024 (Bu haber 42 defa görüntülendi)
İletişim
OKÜ Düziçi Meslek Yüksekokulu İrfanlı Mahallesi 80600 Düziçi / Osmaniye
03288271000 Dahili: 5415 - 5402 - 5411 / 03288271043
duzicimyo@osmaniye.edu.tr