Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tezsiz Yüksek Lisans Öğrencilerimizin Tanışma Etkinliği
Tezsiz yüksek lisans programında lisansüstü eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz düzenledikleri etkinlikle bölümümüz Öğretim elemanları ile OMYO Otağında bir araya geldi. 

2021-2022 akademik yılı kapsamında çevrimiçi olarak devam eden derslerden sonra öğretim elemanlarımızla bir araya gelen öğrencilerimizin etkinliği tanışma ve bilimsel sohbet havasında geçti. Biyoloji Bölüm başkanımız Sayın Prof. Dr. Hüsniye AKA SAĞLIKER'in koordinasyonunda düzenlenen etkinliğe Rektör yardımcımız Sayın Prof. Dr. Alpaslan DAYANGAÇ ve Fen Edebiyat Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Filiz ÖZBAŞ GERÇEKER de teşrif ettiler. Dekan yardımcılarımızdan Sayın Doç. Dr. Şenay ATAM ve Bölümümüz öğretim elemanlarından Prof. Dr. Abdullah Mart, Doç. Dr. Menderes ÇENET, Dr. Öğr. Üyesi Nuh KORKMAZ, Öğr. Gör. Ömer LEKESİZ ve Arş. Gör. Kağan VERYER'in de katılım sağladığı etkinliğimiz öğrencilerimizin sunduğu ikramlar sonrası öğrencilerimiz ile öğretim elemanlarımız arasında geçen fikir alışverişi ile devam etti. 

Farklı bölümlerden mezun olmasına rağmen biyoloji bölümünde tezsiz yüksek lisans eğitimi almaktan duydukları mutluluğu dile getiren ve aldıkları eğitimin hayatlarına sağladığı katkıları vurgulayan öğrencilerimize teşekkür eden Rektör yardımcımız Sayın Prof. Dr. Alpaslan DAYANGAÇ, öğrencilerimizden gelen bu düşüncelerin lisansüstü programımızın kalitesinin artması açısından çok önemli olduğunu vurguladı. 

Etkinliğimiz fotoğraf çekiminin ardından son buldu.
14 Haziran 2022 (Bu haber 383 defa görüntülendi)
İletişim
Karacaoğlan Yerleşkesi, Fen Edebiyat Fakültesi, 3. Blok, 2. Kat, Merkez/OSMANİYE
03288271000
03288250097
haciomerlekesiz@osmaniye.edu.tr