Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Ünilig 2021-2022 Salon Futbolu 2. Lig Grup Mücadeleleri Başladı

 

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun organize ettiği ve Üniversitemizin ev sahipliğinde gerçekleşen Ünilig 2021-2022 Salon Futbolu 2. Lig Grup müsabakaları Üniversitemiz Kapalı Spor Salonunda düzenlenen açılış seremonisi ile başladı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılış seremonisine Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Genel Sekreterimiz Recep Şen, Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Kürşat Hazar, Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı İ. Savaş Dündar, Üniversitemiz akademik ve idari personelleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. 

Seremonide açılış konuşması yapan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim.” sözleriyle başlayarak gençlerin bu uğurda daha da ilerleyeceğini belirtti. Spor faaliyetlerinin hem izleyenin hem de içerisinde olanın tat aldığı bir organizasyon olduğunu belirten Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, katılan tüm takımlara Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’ne hoş geldiniz diyerek başarılar diledi. 

Daha sonra da Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Ünilig 2021-2022 Salon Futbolu 2. Lig Grup müsabakalarına katılan tüm takımlara çiçek takdim etti.

8 Mart 2022 (Bu haber 428 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 80000 Fakıuşağı / OSMANİYE
03288271000
besyo@osmaniye.edu.tr