Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Kahraman Gazileri ve Aziz Şehitleri Doğa Yürüyüşü ile Andı

OKÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu tarafından "15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla milletimizin bağımsızlığına ve özgürlüğüne yönelik hain tehdit karşısında büyük bir kahramanlık ve vatanseverlik gösteren aziz şehitlerimizi anmak amacıyla Karaçay Şelalesi'ne doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

Başta Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun'un katılımlarıyla gerçekleşen yürüyüşe Garnizon Komutanı ve 39.MKNZ.  P. TUG. K.YRD. T. Albay Gürsel Kanca, Osmaniye Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Metin Arslanbaş, İl Jandarma Komutanı Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu  Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Kürşat Hazar, Üniversitemiz Dış İlişkiler Kurum Koordinatörü Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretim üyeleri  ile öğretim elemanları ve üniversitemiz personeli katıldı.

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu  Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Kürşat Hazar, "Bugün bizim için çok anlamlı bir gün. Bu anlamlı yürüyüşe en anlamlı katkıyı sağlayan Sayın Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz'a ve üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun'a teşekkür ediyorum. Allah bir daha böyle kara günleri bizlere göstermesin. şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz." dedi. 

Programın ardından üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Yüksekokulu  Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Kürşat Hazar'a kusursuz bir program gerçekleştirdikleri için teşekkür etti. 

14 Temmuz 2021 (Bu haber 630 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 80000 Fakıuşağı / OSMANİYE
03288271000
besyo@osmaniye.edu.tr