Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Bahçe Meslek Yüksekokulu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Spor Tesisleri Açılış Töreni

Bahçe Meslek Yüksekokulu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Spor Tesisleri'nin açılış töreni Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’un katılımıyla yapıldı. 
Açılış törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra, Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, üniversitemiz Rektör Yardımcısı Alpaslan Dayangaç, senato üyeleri, Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar, ilçe protokolü, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan programda açılış konuşmalarını Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar yaptı. Program, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun hayatının anlatıldığı kısa bir belgesel video gösterimi ile devam etti.

Daha sonra OKÜ Bahar Şenlikleri kapsamında spor müsabakalarında bilek güreşi alanında madalya alan Murat Öztürk, Yusuf Doğan ve Berkay Toman’a ödüllerini Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı verirken erkek öğrenci voleybol alanında 3. olan Bahçe MYO takımına ödülleri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun tarafından, personel erkek futbol alanında 3. olan takıma ödülleri ise Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz tarafından verildi.

Ödül törenleri sonrasında Bahçe Meslek Yüksekokulu Fırat Yılmaz Çakıroğlu Spor Tesisleri'nin açılış kurdelesi Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve diğer  protokol üyeleri tarafından kesildi. 

Düzenlenen program Spor Tesislerinin gezilmesi ile son buldu

 

9 Haziran 2022 (Bu haber 721 defa görüntülendi)
İletişim
İslam Mahallesi Şehit Polis Memuru Mehmet Önder Saçmalıoğlu Caddesi No:40 Bahçe/Osmaniye
03288612282
03288612658
bahcemyo@osmaniye.edu.tr