Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Kayıt Başvurusu!

Sevgili Mezunlarımız,

17 Eylül 2021 Cuma günü saat 18.00'de yapmayı planladığımız 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni'nde pandemi koşulları nedeniyle önlemler arttırılmıştır.

İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ilin valiliğine gönderilen 'Bazı Faaliyetler İçin PCR Testi Zorunluluğu' konulu Genelgede;
"6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir.
Bu çerçevede etkinliklere girişte HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılması, kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmemesi açıkça ifade edilmiştir.

Kıymetli mezunlarımız,

2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Törenimizde siz sevgili mezunumuz ve değerli misafirinizin (en fazla 2 kişi)  HES sorgulamasında;  hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yoktur gibi bir sonuçla karşılaşılması durumunda mezuniyet törenimize katılmanıza müsaade edilmeyecektir.

Törene katılacak mezun ve her bir yakınının törene maskeleri ile birlikte gelmeleri ve girişte  "Mezuniyet Töreni Giriş Kartını" göstermeleri zorunludur.

MEZUNİYET TÖRENİNE KATILIM BAŞVURUSU YAPMAK VE MEZUNİYET TÖRENİ GİRİŞ KARTINIZI ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Programda giyilecek kep ve cübbelerin satışı,  Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi Fen Edebiyat Fakültesi Zemin Katta OKÜ Mezunlar Derneği'nden,  13 Eylül–17 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kep ve cübbeyi satın alma fiyatı 100 TL olarak ücretlendirilmiştir. Ödeme nakit olarak yapılabilecektir. (pandemi nedeniyle kep ve cübbeyi kiralama olmayacaktır.)  

Şu ana kadar Sağlık Bakanlığımızın öncülüğünde devam eden aşılama çalışmaları başarılı bir şekilde yürütülmektedir.   Yine de salgında olumsuz bir tablo ile karşılaşılması durumunda Bilim Kurulumuz ile Sağlık Bakanlığı'nın kararı ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nın üniversitelere yönelik tavsiyelerine göre hareket ederek Üniversitemiz tarafından mezuniyet törenine ilişkin yeni bir karar alınması durumunda kararımızı sizlerle paylaşacağız.

Değerli mezunlarımız, toplumsal bağışıklığa kavuşmak için aşı olmalıyız. Hem kendi sağlığınız hem de toplum sağlığı için sizleri ve yakınlarınızı aşı olmaya davet ediyoruz.

NOT:
Maskenizi takmayı ve
"Mezuniyet Töreni Giriş Kartınızı" yanınıza almayı unutmayınız!

17 Eylül'de mezuniyet törenimizde buluşmak dileğiyle...

İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi, 2006 Sokak No12 Kadirli/OSMANİYE/ e-mail kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr
03288271000
kadirlisbbf@osmaniye.edu.tr