Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
TÜRKİYE ULUSAL AJANSI İLE TÜRK HAVA YOLLARI ARASINDA İMZALANAN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜNE İLİŞKİN DUYURU

Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları Yararlanıcıları,

Türk Hava Yollarıyla %15 İndirim ve Toplam 40kg Bagaj Hakkı ile Uçuyor!

 

Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığınız hibeler kapsamında yapacağınız uçuşlarınızda ekstra indirim ve fırsatlardan yararlanabilmeniz için Türk Hava Yolları ile Ajansımız arasında bir işbirliği protokolü imzalanmıştır.

 

Bu çerçevede, yararlanıcısı olduğunuz Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları projeleri kapsamında Türk Hava Yolları ile gerçekleştireceğiniz yurt dışı uçuşlarınızda yakıt ve vergiler hariç net bilet fiyatı olan “baz ücret” üzerinden %15 oranında bilet indirimi hakkına sahip olabilirsiniz.

 

Kampanya, yurt dışına çıkış ve yurt dışından dönüş için kullanılacak iç aktarma uçuşları dâhil olmak üzere tüm biletleri kapsamaktadır. Çift yönlü ve tek yönlü bilet alımlarını içeren kampanyada, tek yönlü bilet alımlarınızda Türkiye’den yurt dışına gittiğiniz havalimanı ile yurt dışından Türkiye’ye döndüğünüz havalimanı birbirinden farklı olduğu durumlarda da aynı şekilde indirimler geçerlidir. Ayrıca, bu işbirliği çerçevesinde tüm uçuşlarınızda geçerli olmak üzere toplamda 40kg bagaj hakkı da elde edebilirsiniz.

 

İndirimli bilet alımı için sırasıyla şu adımlar takip edilmelidir:

1.Kurumsal Giriş: Yararlanıcılarımızın kampanyadan faydalanabilmeleri için öncelikle programın yürütücüsü olan kurum/kuruluş tarafından https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr adresi üzerinden hareketliliklere katılacak kişilere ait Ad, Soyad, TC Kimlik Numarası ve Katılacakları Projeye İlişkin Bilgilerinin kurumsal giriş yapılarak sisteme kaydedilmesi gerekmektedir. (Örneğin; yükseköğretim alanındaki hareketliliklerde üniversitelerimizin Erasmus Ofisleri bu işlemden sorumludurlar)

2.Bireysel Giriş: Bu kayıt yapıldıktan sonra ise bireysel olarak her bir yararlanıcımızın daha önce almış oldukları ve geçerli olan Miles&Smiles üyelik numaralarını yapmaları gerekmektedir. Bu aşamadan sonra, sistem tarafından her bir yararlanıcıya özel olacak şekilde THY promocode (indirim kodu) üretilecek ve kampanyadan faydalanmak için bu kod kullanılacaktır.

 

Lütfen inceleyiniz:

Thy Promocode Kullanım Koşulları,  Başvuru Adımları ve Kılavuzlar

Kurumsal Giriş (Proje Başvuru Sahibi Kurum/Kuruluşlar)

Bireysel Giriş (Bireysel Yararlanıcılar)

 

Teknik (sistem girişleri gibi) sorularınız için: destek@ua.gov.tr

Kampanyayla ilgili sorularınız için: thykampanya@ua.gov.tr

Saygılarımızla,

Dış İlişkiler Birimi

20 Kasım 2022
İletişim
Dış İlişkiler Birimi Karacaoğlan Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi Batı Girişi EG-Blok Zemin Kat 80000 Merkez/OSMANIYE
03288271000
03288250097
disiliskiler@osmaniye.edu.tr