Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
BAHÇE MYO 2022 - 2023 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

 

DERS PROGRAMI PDF İNDİR

BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Bankacılık1

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

BSP104 Bankacılık İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

BSP112 Finansal Kurumlar(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP122 Genel Ekonomi II(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP216 Elektronik Ticaret(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP102 Bankacılık Sistemi ve Mevzuatı(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

10:15
11:00

BSP104 Bankacılık İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

BSP112 Finansal Kurumlar(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP122 Genel Ekonomi II(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP216 Elektronik Ticaret(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP102 Bankacılık Sistemi ve Mevzuatı(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

11:15
12:00

BSP104 Bankacılık İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

BSP112 Finansal Kurumlar(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP122 Genel Ekonomi II(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP216 Elektronik Ticaret(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP102 Bankacılık Sistemi ve Mevzuatı(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

13:15
14:00

YDL104 Yabancı Dil 2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S. Cem Bozdoğan

MAT102 Ticari Matematik (Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa

AİT102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürkkk

14:15
15:00

YDL104 Yabancı Dil 2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S. Cem Bozdoğan

MAT102 Ticari Matematik (Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa

AİT102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürkkk

15:15
16:00

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri 2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

TDL102 Türk Dili 2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tuttt

16:15
17:00

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri 2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

TDL102 Türk Dili 2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tuttt

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Bankacılık2

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

BSP208 Portföy Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

BSP206 Mali Analiz(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

10:15
11:00

BSP208 Portföy Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

BSP216 Türk Vergi Sistemi(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

BSP206 Mali Analiz(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

11:15
12:00

BSP208 Portföy Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

BSP216 Türk Vergi Sistemi(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

BSP206 Mali Analiz(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

13:15
14:00

BSP212 Dış Ticaret İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

BSP234 Finansal Yatırım Araçları(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP210 Bankacılıkta Ürün ve Hizmet Pazarlaması(Uyg)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP204 Bankacılıkta Fon ve Risk Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

14:15
15:00

BSP212 Dış Ticaret İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

BSP234 Finansal Yatırım Araçları(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP210 Bankacılıkta Ürün ve Hizmet Pazarlaması(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP204 Bankacılıkta Fon ve Risk Yönetimi(Uyg)
Öğr. Gör. İpek Özer

15:15
16:00

BSP248 Uluslararası Finans(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

BSP210 Bankacılıkta Ürün ve Hizmet Pazarlaması(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP202 Sermaye ve Para Piyasaları(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

BSP204 Bankacılıkta Fon ve Risk Yönetimi(Uyg)
Öğr. Gör. İpek Özer

16:15
17:00

BSP248 Uluslararası Finans(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Uyg)
Doç. Dr. Faruk Mike

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Uyg)
Öğr. Gör. İpek Özer

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

BSP202 Sermaye ve Para Piyasaları(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

DışTicaret1

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

DTP104 Genel Ekonomi II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP108 Dış Ticaret İşlemleri II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP122 Karşılaştırmalı Dünya Ekonomisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP102 Ticaret Hukuku(Teo)
Ali Görgün

10:15
11:00

DTP104 Genel Ekonomi II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP108 Dış Ticaret İşlemleri II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP122 Karşılaştırmalı Dünya Ekonomisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP102 Ticaret Hukuku(Teo)
Ali Görgün

MAT102 Ticari Matematik(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa

11:15
12:00

DTP104 Genel Ekonomi II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP108 Dış Ticaret İşlemleri II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP122 Karşılaştırmalı Dünya Ekonomisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTP102 Ticaret Hukuku(Teo)
Ali Görgün

MAT102 Ticari Matematik(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa

13:15
14:00

YDL104 Yabancı Dil II(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

AIT102 Atatürk İlke İnkılap Tarihi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürkkk

DTP106 Genel Muhasebe(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

14:15
15:00

YDL104 Yabancı Dil II(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

AIT102 Atatürk İlke İnkılap Tarihi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürkkk

DTP106 Genel Muhasebe(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

15:15
16:00

TDL102 Türk Dili 2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tutt

DTP106 Genel Muhasebe(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

16:15
17:00

TDL102 Türk Dili 2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tutt

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Dışicaret2

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

DTİ210 E-Ticaret(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

DTİ204 Gümrük İşlemleri(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

10:15
11:00

DTİ210 E-Ticaret(Uyg)
Doç. Dr. Faruk Mike

DTİ204 Gümrük İşlemleri(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

DTİ214 Serbest Bölgeler(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ226 Liman İşletmeciliği(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

11:15
12:00

DTİ210 E-Ticaret(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

DTİ204 Gümrük İşlemleri(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

DTİ214 Serbest Bölgeler(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma II(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ226 Liman İşletmeciliği(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

13:15
14:00

DTİ206 Bankacılık ve Kambiyo İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ222 Uluslararası İktisat II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ230 Proje Yönetimi(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

DTİ224 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku(Teo)
Ali Görgün

14:15
15:00

DTİ206 Bankacılık ve Kambiyo İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ222 Uluslararası İktisat II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ230 Proje Yönetimi(Teo)
Doç. Dr. Faruk Mike

DTİ224 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku(Teo)
Ali Görgün

15:15
16:00

DTİ206 Bankacılık ve Kambiyo İşlemleri(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ222 Uluslararası İktisat II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

DTİ218 Kalite Yönetim Sistemleri(Teo)
Ali Görgün

DTİ238 Mesleki Yazışma Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

16:15
17:00

DTİ218 Kalite Yönetim Sistemleri(Teo)
Ali Görgün

DTİ238 Mesleki Yazışma Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Firdevs Yaşar

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Gıda1

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

GIT108 Gıdalarda Temel İşlemler-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

GIT104 Lab Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GIT118 Gıda Zehirlenmeleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

10:15
11:00

GIT108 Gıdalarda Temel İşlemler-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

GIT104 Lab Teknikleri(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

TDL102 Türk Dili-2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tut (gıda)

GIT118 Gıda Zehirlenmeleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

11:15
12:00

GIT108 Gıdalarda Temel İşlemler-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

GIT104 Lab Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

TDL102 Türk Dili-2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tut (gıda)

GIT102 Gıda Mikrobiyolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GIT118 Gıda Zehirlenmeleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

13:15
14:00

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri-2(Uyg)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler

GIT106 Besin Kimyası(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

MAT102 Matematik -2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga

14:15
15:00

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri-2(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler

GIT106 Besin Kimyası(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

MAT102 Matematik -2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga

15:15
16:00

YDL102 Yabancı Dil-2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S.Cem Bozdoğan (Gıda)

GIT106 Besin Kimyası(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

AİT102 AİİT-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürk(Gıda)

GIT102 Gıda Mikrobiyolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

16:15
17:00

YDL102 Yabancı Dil-2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S.Cem Bozdoğan (Gıda)

AİT102 AİİT-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürk(Gıda)

GIT102 Gıda Mikrobiyolojisi(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Gıda2

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

GTP212 Bitkisel Yağ Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

GTP226 Duyusal Analiz Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

09:15
10:00

GTP212 Bitkisel Yağ Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

GTP206 Tahıl İşleme Teknolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP226 Duyusal Analiz Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

10:15
11:00

GTP204 Et ve Ürünleri İşleme Teknikleri(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP206 Tahıl İşleme Teknolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP208 Gıda Analizleri-2(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

11:15
12:00

GTP204 Et ve Ürünleri İşleme Teknikleri(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP208 Gıda Analizleri-2(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

13:15
14:00

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP204 Et ve Ürünleri İşleme Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP206 Tahıl İşleme Teknolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP202 Süt ve ürünleri İşleme Teknolojileri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP224 Fırın Ürünleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

14:15
15:00

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP204 Et ve Ürünleri İşleme Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP206 Tahıl İşleme Teknolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP202 Süt ve ürünleri İşleme Teknolojileri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP224 Fırın Ürünleri(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

15:15
16:00

GTP216 Su Ürünleri Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

GTP202 Süt ve ürünleri İşleme Teknolojileri(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP208 Gıda Analizleri-2(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP220 İş Güvenliği ve İş Sağlığı(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP212 Bitkisel Yağ Teknolojisi(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

16:15
17:00

GTP216 Su Ürünleri Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

GTP202 Süt ve ürünleri İşleme Teknolojileri(Uyg)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP208 Gıda Analizleri-2(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP220 İş Güvenliği ve İş Sağlığı(Teo)
Öğr. Gör. Mehmet Doğan

GTP212 Bitkisel Yağ Teknolojisi(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Kimya1

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

KMY120 Lab Teknikleri(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Kim1

KMY106 Analitik Kimya-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim1

KMY108 Analitik Kimya Lab-2(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim1

10:15
11:00

KMY122 Bilim ve yaşam(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Kim1

KMY120 Lab Teknikleri(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Kim1

TDL102 Türk Dili-2(Teo)
Öğr. Gör. Kimya Esra Tut
Kim1

KMY106 Analitik Kimya-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim1

KMY108 Analitik Kimya Lab-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim1

11:15
12:00

KMY122 Bilim ve yaşam(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Kim1

KMY120 Lab Teknikleri(Uyg)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Kim1

TDL102 Türk Dili-2(Teo)
Öğr. Gör. Kimya Esra Tut
Kim1

KMY106 Analitik Kimya-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim1

KMY108 Analitik Kimya Lab-2(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim1

13:15
14:00

KMY102 Matematik -2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga
Kim1

KMY104 Genel Kimya-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Kim1

TBT104 Temel Bilgi Teknolojisi-2(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Kim1

14:15
15:00

KMY102 Matematik -2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga
Kim1

KMY104 Genel Kimya-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Kim1

TBT104 Temel Bilgi Teknolojisi-2(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Kim1

KMY110 İnorganik Kimya(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim1

15:15
16:00

YDL104 Yabancı Dil 2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S. Cem Bozdoğan
Kim1

KMY104 Genel Kimya-2(Uyg)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Kim1

AİT102 AİİT-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Kimya Seher Yücetürk
Kim1

KMY110 İnorganik Kimya(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim1

16:15
17:00

YDL104 Yabancı Dil 2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S. Cem Bozdoğan
Kim1

AİT102 AİİT-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Kimya Seher Yücetürk
Kim1

KMY110 İnorganik Kimya(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim1

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Kimya2

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

KTP214 Çevre Kimyası(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Kim2

KTP208 Boya Kimyası ve Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

KTP204 Organik Kimya 2(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2

10:15
11:00

KTP214 Çevre Kimyası(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Kim2

KTP208 Boya Kimyası ve Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

KTP210 Su Kimyası(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim2

KTP212 Proje(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Kim2
KTP212 Proje(Uyg)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2
KTP212 Proje(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga
Kim2
KTP212 Proje(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

KTP204 Organik Kimya 2(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2

11:15
12:00

KTP214 Çevre Kimyası(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Kim2

KTP208 Boya Kimyası ve Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

KTP210 Su Kimyası(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim2

KTP212 Proje(Uyg)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Kim2
KTP212 Proje(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2
KTP212 Proje(Uyg)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga
Kim2
KTP212 Proje(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

KTP206 Endüstriyel Kimya(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

13:15
14:00

KTP218 Petrokimya(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2

KTP204 Organik Kimya 2(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2

KTP228 Deterjan Üretimi(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Kim2

KTP202 Fiziko Kimya(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim2

KTP206 Endüstriyel Kimya(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

14:15
15:00

KTP218 Petrokimya(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2

KTP204 Organik Kimya 2(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Kim2

KTP228 Deterjan Üretimi(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Kim2

KTP202 Fiziko Kimya(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim2

KTP206 Endüstriyel Kimya(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Kim2

15:15
16:00

KTP202 Fiziko Kimya(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim2

16:15
17:00

KTP202 Fiziko Kimya(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Kim2

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Lab T 1

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

LAB102 Genel Biyoloji-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal
Lab1

LAB104 Genel Kimya-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab1

LAB106 Genel Kimya Lab-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab1

10:15
11:00

MAT102 Matematik-2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa
Lab1

LAB102 Genel Biyoloji-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal
Lab1

TDL102 Türk Dili-2(Teo)
Öğr. Gör. Lab Esra Tut
Lab1

LAB104 Genel Kimya-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab1

LAB106 Genel Kimya Lab-2(Uyg)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab1

11:15
12:00

MAT102 Matematik-2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa
Lab1

LAB102 Genel Biyoloji-2(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi İmran Uysal
Lab1

TDL102 Türk Dili-2(Teo)
Öğr. Gör. Lab Esra Tut
Lab1

LAB104 Genel Kimya-2(Uyg)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab1

LAB106 Genel Kimya Lab-2(Uyg)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab1

13:15
14:00

LAB122 Genel Fizik(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Lab1

LAB116 İlk Yardım(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Lab1

LAB114 İstatistik(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa
Lab1

14:15
15:00

LAB122 Genel Fizik(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Lab1

LAB116 İlk Yardım(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Lab1

LAB114 İstatistik(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga Boğa
Lab1

15:15
16:00

YDL102 Yabancı Dil-2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S.Cem Bozdağan (lab)
Lab1

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri-2(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Lab1

AİT102 AİİT-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürk
Lab1

16:15
17:00

YDL102 Yabancı Dil-2(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S.Cem Bozdağan (lab)
Lab1

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri-2(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Lab1

AİT102 AİİT-2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürk
Lab1

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Lab T 2

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

LBT244 temel Lab Uygulamaları-2(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Lab2

09:15
10:00

LBT212 Gıda Kimyası ve Analizleri(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Lab2

LBT216 Biyo Kimya-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab2

LBT244 temel Lab Uygulamaları-2(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Lab2

LBT242 Bitki Analizleri(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

10:15
11:00

LBT212 Gıda Kimyası ve Analizleri(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Lab2

LBT216 Biyo Kimya-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab2

LBT244 temel Lab Uygulamaları-2(Uyg)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Lab2

LBT242 Bitki Analizleri(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

11:15
12:00

LBT212 Gıda Kimyası ve Analizleri(Uyg)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Lab2

LBT216 Biyo Kimya-2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab2

LBT246 Biyo Teknoloji(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

13:15
14:00

LBT250 Numune Alma Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Lab2

LBT242 Bitki Analizleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

LBT246 Biyo Teknoloji(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

LBT260 Boya Kimyası ve Teknolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Lab2

14:15
15:00

LBT250 Numune Alma Teknikleri(Teo)
Öğr. Gör. Tuğrul Küçükler
Lab2

LBT242 Bitki Analizleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

LBT246 Biyo Teknoloji(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

LBT260 Boya Kimyası ve Teknolojisi(Teo)
Öğr. Gör. Sami Köksal
Lab2

15:15
16:00

LBT262 Su Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Lab2

LBT210 Endüstriyel Analiz(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Lab2
YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab2
YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Lab2

LBT214 Biyomedikal Cihazlar(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Lab2

LBT210 Endüstriyel Analiz(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

16:15
17:00

LBT262 Su Teknolojisi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Lab2

LBT210 Endüstriyel Analiz(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Doç. Dr. Tahsin Özer
Lab2
YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Öğr. Gör. Ali Erdem Şabik
Lab2
YON202 Yönlendirilmiş Çalışma 2(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Lab2

LBT214 Biyomedikal Cihazlar(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Erdal Bayır
Lab2

LBT210 Endüstriyel Analiz(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi Havva Mumcu Şimşek
Lab2

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Lojistik1

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

LOJ110 Lojistik İlkeleri(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ106 Ticaret Hukuku Bilgisi(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

LOJ108 Tedarik Zinciri Yönetimi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

LOJ104 Genel Muhasebe(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

10:15
11:00

LOJ110 Lojistik İlkeleri(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ106 Ticaret Hukuku Bilgisi(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

LOJ108 Tedarik Zinciri Yönetimi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

LOJ104 Genel Muhasebe(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

11:15
12:00

LOJ110 Lojistik İlkeleri(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ106 Ticaret Hukuku Bilgisi(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

LOJ108 Tedarik Zinciri Yönetimi(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

LOJ104 Genel Muhasebe(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Süleyman Eraslan

13:15
14:00

YDL104 Yabancı Dil II(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S. Cem Bozdoğann

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

AIT102 AİİT II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürk

14:15
15:00

YDL104 Yabancı Dil II(Teo)
Öğr. Gör. Dr. S. Cem Bozdoğann

TBT102 Temel Bilgi Teknolojileri II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

AIT102 AİİT II(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Seher Yücetürk

15:15
16:00

LOJ120 Dış Ticaret İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

TDL102 Türk Dili 2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tut

MAT102 Ticari Matematik II(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga

16:15
17:00

LOJ120 Dış Ticaret İşlemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kardaşlar

TDL102 Türk Dili 2(Teo)
Öğr. Gör. Esra Tut

MAT102 Ticari Matematik II(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Demet Çanga

 


 

BahceMYO BAHÇE MYO
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı BAHAR Dönemi Haftalık Ders Programı

Lojistik2

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:15
09:00

09:15
10:00

LOJ206 Lojistik Bilişim Sistemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

LOJ210 Depolama ve Envanter Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ208 Taşımacılık ve Filo Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

10:15
11:00

LOJ206 Lojistik Bilişim Sistemleri(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

LOJ210 Depolama ve Envanter Yönetimi(Uyg)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ208 Taşımacılık ve Filo Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ228 E-ticaret(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

11:15
12:00

LOJ206 Lojistik Bilişim Sistemleri(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

LOJ210 Depolama ve Envanter Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ208 Taşımacılık ve Filo Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ228 E-ticaret(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

13:15
14:00

LOJ204 Serbest Bölgeler(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ218 Toplam Kalite Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

YÖN202 Yönlendirilmiş Çalışma II B(Uyg)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ222 Bankacılık ve Kambiyo İşl.(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

YÖN202 Yönlendirilmiş Çalışma II A(Teo)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

14:15
15:00

LOJ204 Serbest Bölgeler(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ218 Toplam Kalite Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

YÖN202 Yönlendirilmiş Çalışma II B(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ222 Bankacılık ve Kambiyo İşl.(Teo)
Öğr. Gör. İpek Özer

YÖN202 Yönlendirilmiş Çalışma II A(Uyg)
Dr. Öğr. Üyesi İlker Avşar

15:15
16:00

LOJ204 Serbest Bölgeler(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ224 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

LOJ216 Liman İşletmeciliği(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ214 Terminal İşlemleri Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

16:15
17:00

LOJ224 İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku(Teo)
Öğr. Gör. Dr. Cem Bozdoğan

LOJ216 Liman İşletmeciliği(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

LOJ214 Terminal İşlemleri Yönetimi(Teo)
Öğr. Gör. Mesut Selamoğlu

 

 

5 Mart 2023
İletişim
İslam Mahallesi Şehit Polis Memuru Mehmet Önder Saçmalıoğlu Caddesi No:40 Bahçe/Osmaniye
03288612282
03288612658
bahcemyo@osmaniye.edu.tr