NİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
ÇALIŞMA GRUBU VE KOMİSYONLAR
|
Eğitim- Öğretim Komisyonu
|
Başkan : Doç. Dr. Derya ATİK
Üyeler :
-Dr. Öğr. Üyesi İmray NUR
(Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Onur ÇETİNKAYA
(Sağlık Bakım Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Ayşenur VURAL
(Terapi ve Rehabilitasyon)
-Öğr. Gör. Dilek TALHAOĞLU
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
|
Birim Staj ve Eğitim Uygulama Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
Üyeler :
-Prof. Dr. Nihat ARIKAN
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Onur ÇETİNKAYA
(Sağlık Bakım Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Batuhan ŞAHİN
(Veterinerlik Bölümü)
-Öğr. Gör. Emre TAŞLI
(Dişçilik Hizmetleri)
-Dr. Öğr. Üyesi İmray NUR
(Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Dr. Oğuzhan KOÇER
(Eczane Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Ayşenur VURAL
(Terapi ve Rehabilitasyon)
|
Dış İlişkiler Komisyonu (Yabancı Uyruklu ve Özel Öğrenciler)
|
Başkan: Dr. Öğr. Üyesi İmray NUR
Üyeler:
-Dr. Öğr. Üyesi Sibel AKYÜZ
-Öğr. Gör. Dr. Esra KEŞER
-Öğr. Gör. Rümeysa İNCE
|
Stratejik Plan, Performans Programı ve Bütçe Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre KAHRAMAN
Üyeler :
-Dr. Öğr. Üyesi Sibel AKYÜZ
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Dr. Öğr. Üyesi Özge TEMİZ
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Celil ATASEVER
(Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri)
|
Stratejik Plan Çalışma Grupları
|
-Öğr. Gör. Enver BAL
(Terapi ve Rehabilitasyon)
-Öğr. Gör. Sümeyra YAMÇICIER
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Emre TAŞLI
(Dişçilik Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Ahmet ÇAPAR
(Sağlık Bakım Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Dr. Oğuzhan KOÇER
(Eczane Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Fatma SEVMEZ
(Terapi ve Rehabilitasyon)
-Öğr. Gör. Ahmet YILDIZ
(Veterinerlik Bölümü)
|
Personel Disiplin Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
Üyeler :
-Dr. Öğr. Üyesi Özge TEMİZ
-Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre KAHRAMAN
-Öğr. Gör. Mehmet IŞIKER
-Yüksekokul Sekreteri Serpil HİÇYILMAZ
|
Öğrenci Disiplin Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
Üyeler :
-Dr. Öğr. Üyesi İmray NUR
-Öğr. Gör. Dr. Tuba GEÇDİ
-Öğr. Gör. Osman ALAMAN
-Yüksekokul Sekreteri Serpil HİÇYILMAZ
|
İntibak - Muafiyet Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
Üyeler :
-Dr. Öğr. Üyesi Özge TEMİZ
-Öğr. Gör. Ayşenur VURAL
-Öğr. Gör. Dilek TALHAOĞLU
|
Burs, Kısmi Zamanlı Çalışma ve Sosyal Yardım Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
Üyeler:
-Öğr. Gör. Dr. Tuba GEÇTİ
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Fatma Betül ŞEKER
(Terapi ve Rehabilitasyon)
-Öğr. Gör. Can ÇELİKTAŞ
(Sağlık Bakım Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Samet ÖZ
(Veterinerlik Bölümü)
|
Akademik Teşvik ve Yayın Komisyonu
|
Başkan : Prof. Dr. Nihat ARIKAN
-Dr. Öğr. Üyesi Özge TEMİZ
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre KAHRAMAN
(Eczane Hizmetleri)
|
Bilimsel Sosyal ve Kültürel Faaliyetler
Sorumlusu
|
Öğr. Gör. Can ÇELİKTAŞ
(Sağlık Bakım Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Zehra BAYRAM
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Esra KEŞER
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Samet ÖZ
(Veterinerlik Bölümü)
-Öğr. Gör. Fatma Betül ŞEKER
(Terapi ve Rehabilitasyon)
-Öğr. Gör. Baturay SAPANCI
(Dişçilik Hizmetleri)
|
Mezuniyet Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Özge TEMİZ
-Öğr. Gör. Fatma SEVMEZ
(Terapi ve Rehabilitasyon)
-Öğr. Gör. Murat ÖZPOLAT
(Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Emre TAŞLI
(Dişçilik Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Fatih TAN
(Sağlık Bakım Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Şevket SÜMER
(Eczane Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Zehra BAYRAM
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
|
Web Sayfası Sorumlusu
|
-Öğr. Gör. Osman ALAMAN
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Enver BAL
(Terapi ve Rehabilitasyon)
-Öğr. Gör. Muhammed Onur SEVGİ
(Eczane Hizmetleri)
|
Mevlana
|
Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
|
Erasmus
|
Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
|
Farabi
|
Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
|
Faaliyet Raporu ve Birim Kalite
Komisyonu
|
Başkan : Dr. Öğr. Üyesi Burak BİRCAN
Üyeler :
-Dr. Öğr. Üyesi Özge TEMİZ
(Tıbbi Hizmetler ve Teknikler)
-Öğr. Gör. Mehmet IŞIKER
(Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri)
-Öğr. Gör. Samet ÖZ
(Veterinerlik Bölümü)
|