Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Hakkımızda

 

  Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM), Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde 25.11.2019 tarih ve 30959 sayılı Resmi Gazete ’de yayınlanan yönetmelik ile faaliyetlerine başlamıştır.

OKÜKAGEM Ailesi olarak öğrenci ve mezunlarımızın hem ulusal hem de uluslararası düzeyde istihdam edilebilmelerini sağlamanın iyi bir üniversite eğitiminin yanında iyi bir kariyer planlamasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden iyi bir üniversite eğitiminin yanında yenilikçi ve 21. yüzyıl beceri ve hedefleri ile uyumlu bir kariyer yaklaşımını benimseyerek faaliyet göstermekteyiz. Bu bakış açısıyla, öğrencilerimizin üniversitemize kaydolduğu andan itibaren onların ilgi, beceri ve yeteneklerini keşfetmeleri ve bu doğrultuda kariyer planlamalarını yapabilmeleri için rehberlik etmek Merkezimizin ana hedeflerinden birini oluşturmaktadır. Merkezimiz bu hedef doğrultusunda bireysel kariyer danışmanlığının yanı sıra kariyer fuarları ile kariyer söyleşileri düzenleyerek ve iş/staj imkanları hakkında bilgilendirerek öğrencilerimizin kariyer planlamalarına katkıda bulunmaktadır.

 

22 Eylül 2023
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Batı Girişi, Zemin Kat, Karacaoğlan Yerleşkesi Fakıuşağı /OSMANİYE
03288271000
03288250097
kagem@osmaniye.edu.tr