OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI
İKTİSAT BÖLÜMÜ
1. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00 |
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi |
|
|
|
YDL101 - Yabancı Dil-I (Z) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Teori- Derslik: UZEM
|
|
Uygulama- Derslik: UZEM |
Öğr. Gör. Dr. Eyyüp Serkan ÖNCEL |
|
Salı |
|
|
|
İKT107-Hukukun Temel Kavramları(Z)
Derslik: Amfi 3
Dr. Öğr. Üyesi Onur UÇAR
|
|
|
|
İKT101 - İktisada Giriş-I (Z)
Derslik: 302
Doç. Dr. Uğur Korkut PATA |
|
|
|
Çarşamba |
|
ENF101 - Temel Bilgi Teknolojileri-I (Z) |
|
İKT109 - İşletme Bilimine Giriş (Z)
Derslik: 206
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KARDAŞLAR |
|
|
|
|
Teori - Derslik: LAB2 |
Uygulama - Derslik: LAB2 |
Öğr. Gör. Ahmet ÇANKAL |
|
Perşembe |
|
|
|
|
|
DOY101 - Dijital Okuryazarlık (Z)
Derslik: Amfi 2
Dr. Öğr. Üyesi Metin ÖZŞAHİN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cuma |
|
İKT105 - Sosyoloji Bilimine Giriş (Z)
Derslik: 301
Prof. Dr. K. Haldun AKALIN |
|
TDL101 - Türk Dili-I (Z)
Derslik: UZEM
Öğr. Gör. Osman TÜRKMEN |
|
İKT103 - İktisadi Matematik-I (Z)
Derslik: 302
Doç. Dr. Serdar GÖCEN |
|
|
İKTİSAT BÖLÜMÜ
2. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00 |
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi |
|
|
|
İKT213 - Kamu Maliyesi (S)
Derslik: 302
Dr. Öğr. Üyesi Emine AYRANCI BAĞRIAÇIK |
|
İKT203 - Makro İktisat-I (Z)
Derslik: 208
Doç. Dr. Uğur Korkut PATA |
|
|
|
Salı |
|
|
|
İKT201 - Mikro İktisat-I (Z)
Derslik: 203
Doç. Dr. Fuat LEBE |
|
|
|
Çarşamba |
|
|
|
İKT207 - Muhasebe-I (Z)
Derslik: Amfi 2
Dr. Öğr. Üyesi İlker KEFE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perşembe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İKT205 - İstatistik-I (Z) |
Teori - Derslik: 206 |
|
Uygulama - Derslik: 206 |
Dr. Şükrü Ufuk ULADİ |
|
Cuma |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ATA101 - Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I (Z)
Derslik: UZEM
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Hilmi ALADAĞ |
|
|
|
|
İKTİSAT BÖLÜMÜ
3. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00 |
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İKT305 - Ekonometri-I (Z)
|
Teori - Derslik: 303 |
|
Uygulama - Derslik: 303 |
Doç. Dr. Banu TANRIÖVER |
|
Salı |
|
|
|
İKT339 - Politik İktisat (S)
Derslik: 206
Dr. Kerem KİPER |
|
|
|
İKT307 - İktisadi Büyüme (Z)
Derslik: 301
Dr. Öğr. Üyesi Evren DENKTAŞ |
|
Çarşamba |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İKT303 - Para Teorisi (Z)
Derslik: 304
Dr. Öğr. Üyesi Alperen AĞCA |
|
|
|
Perşembe |
|
|
|
İKT301 - Uluslararası İktisat-I (Z)
Derslik: 301
Dr. Öğr. Üyesi Evren DENKTAŞ |
|
İKT333 - Vergi Hukuku (S)
Derslik: 208
Dr. Öğr. Üyesi Onur UÇAR |
|
|
|
Cuma |
|
|
|
İKT331 - İktisadi Sistemler (S)
Derslik: 206
Doç. Dr. Serdar GÖCEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
İKTİSAT BÖLÜMÜ
4. SINIF DERS PROGRAMI
|
Gün Saat |
|
08:15 09:00 |
|
09:15 10:00 |
|
10:15 11:00 |
|
11:15 12:00 |
|
13:15 14:00 |
|
14:15 15:00 |
|
15:15 16:00 |
|
16:15 17:00 |
|
Pazartesi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İKT443 - Kamu Tercihi Teorisi (S)
Derslik: 201
Dr. Arzu POLAT |
|
|
|
Salı |
|
|
|
İKT445 - Maliye Tarihi (S)
Derslik: 303
Dr. Arzu POLAT |
|
|
|
Çarşamba |
|
|
|
İKT413 - Makroekonomik Göstergeler (S)
Derslik: 207
Dr. Kerem KİPER |
|
İKT403 - Matematiksel İktisat-I (Z)
Derslik: 303
Doç. Dr. Banu TANRIÖVER |
|
|
|
Perşembe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İKT401 - Türkiye Ekonomisi (Z)
Derslik: 303
Dr. Öğr. Üyesi Alperen AĞCA |
|
|
|
Cuma |
|
|
|
İKT441 - Maliye Politikası (S)
Derslik: 207
Dr. Öğr. Üyesi Emine AYRANCI BAĞRIAÇIK |
|
|
|
İKT431 - İktisadi Düşünce Tarihi (S)
Derslik: 301
Prof. Dr. K. Haldun AKALIN |
|
|
İktisat Bölümü Ders Programının yazdırılabilir formuna ulaşmak için tıklayınız... |
ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ… İKTİSAT BÖLÜM BAŞKANLIĞI... |
Güncelleme 23.09.2022 12:55:30